Життя

Освітній проєкт «Мрій-читай» залучив понад 3 000 учнів зі всієї України

 Автор: Валерія Жовтун. 3982

Всеукраїнська мережа магазинів EVA успішно втілила в життя проєкт «Мрій-читай» для учнів початкових класів у школах, що розташовані в селах і маленьких містечках. У межах проєкту, організованого разом із громадською спілкою «Освіторія» та благодійним фондом «КОЛО», EVA відправила серію дитячих оповідань «Пригоди Єви та Рудаськи» до шкіл у 23 регіонах України.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

«Пригоди Єви та Рудаськи» – це серія з трьох інтерактивних книжок із цікавими завданнями, яка розповідає про пригоди дівчинки та її улюбленої іграшки – малої панди Рудаськи. Книжки покликані доповнити навчальний процес, заохотити дітей до читання та виконання логіко-математичних завдань, привернути увагу до важливих питань екології та захисту довкілля.

Отримати комплекти було надзвичайно просто: представники шкіл мали заповнити реєстраційну форму, вказавши кількість учнів молодших класів, і залишити дані для відправки. Саме це зробили у понад 100 школах зі всієї України. Відтак поринути в «Пригоди Єви та Рудаськи» зможуть понад 3 000 учнів із більш ніж 90 населених пунктів у 23 областях України.

infograf

«Цим проєктом ми передусім прагнули охопити саме школи, розташовані у невеликих населених пунктах, адже там вчителі частіше стикаються з нестачею матеріалів, які в цікавій формі допомагають заохотити дітей до отримання нових знань», – коментує Олена Коваленко, менеджерка проєктів КСВ лінії магазинів EVA.

Незважаючи на те, що проєкт насамперед був спрямований на учнів із сільської місцевості та маленьких містечок, організаторам надійшли заявки від шкіл із деяких обласних центрів і навіть із Києва.

В рамках проєкту «Мрій-читай» вчителі отримують не лише комплекти книжок для своїх учнів, але й доступ до програми інтерактивного «Уроку мрії», що був розроблений у межах премії Global Teacher Prize від «Освіторія».

05 copy copy copy copy

02 1 copy

«Лише 10% українських дітей віком від 5 до 12 років, згідно з дослідженням, мають мрії про нематеріальні речі. Діти із сіл та маленьких містечок часто не бачать усього розмаїття можливостей, які дає світ. «Урок мрії» допоможе дітям подумати широко і сміливо про своє майбутнє, про майбутнє нашої країни та про розвиток місцевості, де вони живуть. Ми в «Освіторії» віримо, що мріяти важливо в будь-якому віці. Особливо дітям. Місток мрій, який побудують вчителі, допоможе дітям досягти величезних здобутків і висот у майбутньому», – коментує Ольга Нагорнюк, керівниця Global Teacher Prize Ukraine.

04 1

«Сьогодні світ як ніколи відкритий: розвиток сучасних технологій, доступність знань та будь-якої інформації в один клік відкривають безліч можливостей. Тому ми маємо розбудити в дітях цікавість до пізнання та розвитку, навчити їх мріяти без обмежень та реалізовувати свої мрії. Хто знає, можливо, наступний український Ілон Маск чи Джек Ма вже сьогодні навчається в одній з опорних сільських шкіл. Важливо дати дітям віру у власні ідеї та сили, адже вони є нашим майбутнім. «Мрійте та дійте!» – саме цього гасла ми дотримуємося, реалізовуючи наші благодійні проєкти», – каже Олена Кривенко, голова правління БО «Благодійний фонд «КОЛО».

Мережа EVA завжди радо долучається та ініціює суспільно важливі проєкти, адже змінювати сьогодення на краще набагато легше разом.

У Кіровоградській області проєкт охопив школи, розташовані в смт Балахівка (Олександрійський район); с. Ганнівка (Петрівський район); м. Помічна (Добровеличківський район).

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент декоративної косметики, парфумерії, продукти для догляду за обличчям і тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також засоби для догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності «EVA МОЗАЇКА».

Сім років компанія EVA посідає лідерські позиції у своєму сегменті ринку, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». У 2020 році лінію магазинів EVA втретє поспіль визнано «Найкращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року-2020». У 2019-му компанія отримала нагороду «Ритейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association, а також нагороду найбільшої міжнародної виставки у галузі приватних марок PLMA (Private Label Manufacturers Association) у Нідерландах і нагороду «За лідерство в управлінні власними косметичними торговими марками» від виставки InterCHARM.

За 18 років компанія зросла до понад 1 000 магазинів по всій Україні, представивши більш ніж 30 000 асортиментних позицій. У 2020 році вперше у своїй історії мережа магазинів EVA перетнула психологічний рубіж у 100 мільйонів одиниць товарів ВТМ, які реалізувала протягом року, та має у своєму портфелі 51 ВТМ. Нині штат співробітників Лінії магазинів EVA налічує близько 13 000 осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено в моделі сервісу компанії: «EVA – це найкраща подруга, що дарує щастя бути собою».

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте