Життя

Нові чоловічі футболки

. 4000

 Чоловіча футболка - річ справді універсальна, а тому і користується величезним попитом серед хлопців і чоловіків будь-якого віку. Якщо ви задумалися над тим, щоб поповнити свій гардероб черговий обновкою, радимо вам відвідати популярний інтернет-магазин Bolf. Там ви знайдете найрізноманітніші моделі чоловічих футболок за дуже привабливими цінами.

futb

Модні чоловічі футболки

Якщо ми скажемо, що футболка в будь-якому її вигляді - це must have будь-якого чоловічого гардероба, то ми ні краплі не Прикрасимо.

У спекотний літній день футболка просто незамінна. А в прохолодну пору року служить відмінним інструментом для мінімального утеплення.

Крім "боротьби" з погодними аномаліями, футболки ще й дуже універсальні. Якщо вам потрібно створити діловий образ, то моделі поло зроблять це найкраще. Хочете просто прогулятися по вулиці? Класичні моделі тут як тут. А може ввечері похолодало, але все ще досить тепло або вам просто набридли незліченні мошки і комарі? Лонгсліви закриють ваше тіло від дрібних комах.

Популярні види чоловічих футболок

Чоловічі футболки прийнято ділити на 3 основних види:

Класичні з V-подібним і трикутним вирізом. Це ті, що ви звикли бачити найчастіше: приталені або вільні фасони, короткі рукава і власне все.

Лонгсліви - футболки, які трапляються в наше поле зору найчастіше з наближенням прохолодних вечорів. З назви зрозуміло, що дана модель має довгі рукава. Варто додати тільки те, що фасон у них аналогічний класичним футболок з коротким рукавом.

Футболки поло - щось середнє між класичною сорочкою і футболкою. З першої їх об'єднує комір-стійка, що застібається на гудзики, а з другої - короткий рукав, матеріал і загальний план фасону.

 Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама