Життя

Задекларувати податкову знижку можна до кінця року

 Автор: Валерія Жовтун. 4609

Право на податкову знижку за витратами, понесеними упродовж 2020 року, громадяни можуть реалізувати до 31 грудня 2021 року включно.

podatkova znuzka copy

Подати декларацію про майновий стан і доходи, щоб отримати податкову знижку, платники податків мають за місцем податкової адреси, кажуть в управлінні Державні податковій службі у Кіровоградській області.

У формі декларації для платників, які декларують право на податкову знижку, ввели окрему позначку у розділі категорія платника. Оскільки такі платники мають окремий граничний строк подання податкової декларації – по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Крім того є окремий додаток фінансової звітності для здійснення розрахунку суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку із використанням права на податкову знижку.

Податкову декларацію можна подати:

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • направити засобами електронного зв’язку.

У останньому випадку можливо скористатися електронним сервісом ДПС «Електронний кабінет». Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей про нараховані (виплачені) доходи, наявні в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Нагадаємо, як отримати податкову знижку на навчання.

 

Поширюйте

Коментуйте