Життя

Не відкладайте свої мрії: вигідні кредити від "Мегабанк"

. 5369

 

Кредит на все, а також рефінансування кредитів та кредитних карток інших банків/спілок пропонує "Мегабанк". Не відкладаймо свою мрію, своє життя на потім. Ловіть момент.

 

megabank
Літо з АТ "Мегабанк"

До 70 тисяч гривень.
Кредит зі знижкою в розмірі 30% від щомісячної комісійної винагороди.

Надання кредиту – готівкою через касу банку.

Кредит надається фізичним особам, які отримують офіційний дохід, без довідки про доходи, згідно наданого рахунку-фактури з організацій, що займаються виготовленням / продажем / ремонтом вікон та туристичних агенств (на відпочинок).

Без довідки про доходи

До 50 тисяч гривень.
Без довідки про доходи.

Надання кредиту – готівкою через касу банку.


Для фізичних осіб, які отримують офіційний дохід

До 100 тисяч гривень.
Для офіційно працевлаштованих фізичних осіб, підприємців, пенсіонерів. За наявності довідки про доходи.

Кредит надається фізичним особам, які отримують офіційний дохід, за наявності надання документу, що підтверджує дохід мінімум за останні 6 місяців (довідка про доходи з місця роботи, або довідка з банку про рух коштів за рахунком (зарплатним, пенсійним) завірена банком, або виписка з рахунку (зарплатного, пенсійного) завірена банком, або декларація про доходи з відміткою відповідного органу).

Надання кредиту – готівкою через касу банку.

Для фізичних осіб, які отримують офіційний дохід+

До 200 тисяч гривень.
Для офіційно працевлаштованих фізичних осіб, підприємців, пенсіонерів. За наявності довідки про доходи та додаткового пакету документів.

Кредит надається фізичним особам, які отримують офіційний дохід, за наявності надання документу, що підтверджує дохід мінімум за останні 6 місяців (довідка про доходи з місця роботи, або довідка з банку про рух коштів за рахунком (зарплатним, пенсійним) завірена банком, або виписка з рахунку (зарплатного, пенсійного) завірена банком, або декларація про доходи з відміткою відповідного органу) та за наявності оригіналів документів, що підтверджують право на рухоме або нерухоме майно, або закордонний паспорт з відміткою про перетин кордону протягом останнього року.

Надання кредиту – готівкою через касу банку.

Лояльний

До 200 тисяч гривень.

Для клієнтів, які мають позитивну кредитну історію у АТ "МЕГАБАНК".

Надання кредиту – готівкою через касу банку.

Кредит надається фізичним особам, які користувались або користуються протягом не менш 2 місяців наступними продуктами банку:
– поточний рахунок (пенсійний, зарплатний, картковий);
– кредит / кредитна картка / картка todobank;
– депозит.

У разі, якщо сума кредиту понад 50 000 грн. – обов’язкове надання документу, що підтверджує дохід за останні 6 місяців (довідка про доходи з місця роботи, або довідка з банку про рух коштів за рахунком (зарплатним, пенсійним) завірена банком, або виписка з рахунку (зарплатного, пенсійного) завірена банком, або декларація про доходи з відміткою відповідного органу).

Також доступні споживчі кредити під заставу майна та під заставу майнових прав на грошовий депозит.

Куди звертатись?

М.Кропивницький вул.В.Перспективна, 15/7 тел.+380 503775722

Деталі кредитних пропозиції: https://www.megabank.ua/ua/credits/consumer

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама