Життя

Коли чекати дистанційне навчання

 Автор: Ірина Маслюкова. 10517

Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти відвідують садочки, школи, а студенти — університети. Однак, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання може змінюватися.

 

skholyar

Головний санітарний лікар Ігор Кузін вважає, що найближчим часом Україна вийде із «зеленої» зони. Перехід до «червоної» зони слід очікувати не раніше, ніж у листопаді, повідомив Ігор Кузін в ефірі «Сніданку з 1+1».

Як повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, залежно від епідситуації навчання можуть організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

 1. «Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)
  Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів.
 2. «Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)
  Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу. Навчання за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.
  Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.
 3. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)
  Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80% персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

 

 

Поширюйте

Коментуйте