Життя

Коли батьки зможуть отримати пакунки малюка

. 6221

Четвертий місяць тривають тендерні процедури із закупівлі пакунків малюка, повідомляє офіційне представництво “Пакунку маляти”.

Pakynok 2

Перший етап закупівель пакунків вже завершений. 16 серпня визначили чотирьох переможців першого етапу аукціону – ними стали ТОВ «Скай Трейд Україна» (постачали пакунки в пологові країни протягом останніх років), ТОВ «ТК-Домашній текстиль», ТОВ «МІК» та ТОВ «Виробнича організація «Харків»». 

tender perem

З цими чотирма організаціями Міністерство соціальної політики має укласти рамкові угоди. Але на цьому процедура не завершується. Для вибору однієї компанії-постачальника пакунків Мінсоц має оголосити ще один аукціон. Тільки після цього обрана компанія розпочне виробництво та поставки.

– За найбільш оптимістичними підрахунками, підписання з обраною організацією договору на поставку пакунків малюка можливе тепер не раніше початку вересня. Тому не варто розраховувати на появу пакунків раніше початку жовтня, – йдеться в повідомленні.  

Цінові пропозиції від виробників: найнижча з яких дозволяє за оптових цін закупити 107 тис. пакунків малюка на 120 млн грн дешевше очікуваної вартості. 

– Тобто, держава зможе зекономити понад 120 млн гривень не знижуючи якість та наповнення самого пакунку, – зазначили в представництві.  

Тим часом департамент соцполітики Кіровоградської облдержадміністрації нагадує, що з 1 липня 2021 року отримувачі допомоги “Пакунок малюка” мають право за бажанням отримати грошову компенсацію замість натуральної форми такої допомоги.

Батькам новонароджених дітей не потрібно дотримуватися 30-денного терміну для звернення за призначенням грошової компенсації замість одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама