Життя

Шкарпетки: розглядаємо різновиди та місце, де їх придбати

. 3275

Звісно кожен користується ними, оскільки це не тільки зручно, але й гігієнічно. Та всі бачили модні тенденції останніх років, які спонукають демонструвати стиль та характер саме завдяки шкарпеткам.

real f15aebc1 97ea 4d81 ba0a 3f1cb3292f9d

Не дивно, що цей тренд так полюбився публіці, адже навіть прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, активно підбирає барвисті та красномовні пари для своїх прагматичних образів. Таким чином він частково висловлює своє ставлення до певних подій, латентно демонструючи їх під час серйозних зустрічей та засідань. Проте всі важливі персони звикли до такого прояву позиції, а деякі навіть підтримують його починання. Підтвердження цьому легко знайти на просторах Інтернету, де зображено фотографії перших облич країн у веселеньких шкарпетках.

Щодо тенденцій сьогодення, маємо сказати, що саме високі барвисті моделі, на жаль, покинули трендовий чарт, а їм на зміну пришли шкарпетки. Лаконічні, частіше однотонні, зі знаковим логотипом торгової марки, та бажано з широкою резинкою в рубчик — саме такі варіанти зараз користуються небувалим попитом. Проте, потрібно бути обережними зі способами їх використання в образах. Радимо носити їх виключно з кедами та кросівками різних стилів. Важлива примітка для дівчат — не одягати їх разом із босоніжками чи туфлями, бо для них є інші варіанти. Тонкі та напівпрозорі, з грайливими рюшами та делікатною вишивкою, саме їх радимо використовувати разом з ретро-босоніжками на платформі та масивних підборах. 

Середньої висоти моделі обирають, коли вини повинні виконати тільки захисну функцію з точки зору гігієнічності та вірогідності натирання взуття. Тому, стилісти радять брати базові кольори, які готові адаптуватися до будь-якого відтінку штанів та снікерів: чорний, білий, сірий, а ще краще — бежевий. Проте, це стосується тільки видимої частини, а та, котра покриває стопу, може бути з найяскравішими візерунками та паттернами, які ви тільки можете собі дозволити.

Сліди — чудовий вибір для більш відкритих та здатних пошкодити шкіру пар. Жінки часто їх використовують з балетками, чоловіки — з лоферами, топсайдерами. Якщо любите досконалість в образі, то старайтеся обирати варіанти також в тон основного образу, аби сліди зрадницько не виглядали у важливі моменти.

Де великий асортимент якісних варіацій?

Нам подобається модельний ряд інтернет-магазину MD-Fashion. Тут широкий спектр всесвітньо відомих торгових марок, вся продукція тільки оригінальна.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама