Життя

8 красивих дверей на вулицях Кропивницького (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 13641

“Гречка” вирішила прогулятися вересневим містом та зібрати в підбірку найкрасивіші, на думку редакції, двері міста. Це підбірка найінстаграмніших дверей, де кропивничани та гості міста можуть зробити прекрасні фото будь-якої пори року.  

dveri

Очолює рейтинг найінстаграмніших дверей міста – двері до історичної будівлі міста – колишня лікарня Ґольденберґа по вулиці Якова Паученка. Фото на фоні цих дверей є у багатьох місцевих інстаблогерів.

Ддвері в Кропивницькому

З потертостями, але не менш атмосферні двері художньої галереї “Єлисаветград” на вулиці Пашутінській, 36. Це будинок XIX століття, який належав місцевому пекарю Олексієнку. А з 2011 року – відкрили галерею.

двері Кропивницький

Кольорові двері закладу “Muzeй bar” по вулиці Тараса Карпи, 72. Те, що треба для яскравих світлин і настрою. 

двері Кропивницький

Старовинні двері будинку по вулиці Володимира Панченка, 4. Це будинок Остахової 1898 року, пам’ятка архітектури. 

двері Кропивницький

Двері на будівлі Дворцовій, 5/5, де раніше був колишній готель "Версаль" початку XX століття. Свого часу там був мистецький факультет педагогічного вишу.

двері Кропивницький

До речі, ще одні двері педагогічного вишу, корпус №1, по вулиці Шевченка. Це будинок жіночої гімназії, 1899 рік, пам'ятка архітектури.

двері Кропивницький

Атмосферні двері для цікавої фотосесії можна побачити і на вулиці В’ячеслава Чорновола, 46. Це будівля, в якій знаходиться редакція газети “Народне слово”.

двері Кропивницький

І завершуємо підбірку найінстаграмніших дверей в місті – дверима театру імені Кропивницького, що на вулиці Дворцовій, 4.

двері Кропивницький

 

Поширюйте

Коментуйте