Життя

Яку нішу зайняти розробникам мобільних ігор у 2021: 5 перспективних трендів

. 1154

З кожним роком ринок мобільних ігор демонструє приріст прибутковості та залучення широкої аудиторії користувачів. Геймдев-студії, такі як Voki Games, пропонують унікальні та креативні концепції, новий для користувача досвід, як це сталося з грою Манор Матерс, яка вже завоювала популярність у мільйонів гравців. На які тренди звернути увагу в 2021 році, щоб посилити свої позиції на ринку і випускати актуальний продукт? 

ТОП 5 трендів на 2021 рік: на що орієнтуватися розробникам

Згідно з дослідженнями відомої аналітичної компанії Newzoo, у 2021 році ігрова індустрія заробить 175 млрд доларів, і 90 млрд від цієї суми — саме в мобільному сегменті. Визначальними факторами для того, щоб зберегти позиції у цій галузі, стали 5 головних тенденцій.

  1. Соціалізація ігор

Геймерам все більше подобається спілкуватися. За даними досліджень, новачки завантажують багатокористувацькі ігри, де є можливість взаємодії з реальними людьми. Прикладом тому може послужити Bunch, що дозволив користувачам створювати групові відеочати під час гри, або Project Sekai: Colorful Stage, де потрібно потрапляти у такт пісні на віртуальному концерті знаменитості разом із сотнями інших гравців.

  1. Монетизація

Зараз розробники більше орієнтовані на внутрішньоігрову рекламу, ніж на продаж бустерів. Це стало поштовхом для підвищення прибутковості та залучення неплатоспроможних користувачів. Перегляд відеороликів і реклами для багатьох більш прийнятний, ніж платежі реальними грошима. 

  1. Доступність та інклюзивність

Великі компанії вже звернули увагу на потенційних гравців з вадами здоров'я, розробляючи спеціальні налаштування. Зростає рівень захисту від віртуальних нападок — боротьба з токсичним ком'юніті передбачає певні бани та інші покарання.

  1. Скасування IDFA

Зміни у відстеженні дій користувача від Apple можуть сприяти тому, що маркетологи почнуть розробляти нові підходи до реклами, більше використовуючи креативність, а не алгоритми Google. 

  1. Залучення відомих брендів

Уже сьогодні в деяких розробках спостерігається колаборація з популярними акторами, співаками та світовими брендами. Як показала практика — це успішні проєкти, які приваблюють більшу аудиторію. 

 

Якщо відстежувати нові тенденції, використовувати свіжі ідеї та інструменти — утримати свої позиції на ринку з конкуренцією, яка зростає, буде простіше, легше та вигідніше.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама