Життя

У шоу “Хлостячка” бере участь бізнесмен, родом зі Світловодська

 Автор: Валерія Жовтун. 14315

У другому сезоні реаліті-шоу побачень “Хлостячка”, який стартувава на каналі СТБ 17 вересня, бере участь підприємець Андрій Задворний. Йому 32 роки і він живе у Києві, однак родом зі Світловодська Кіровоградської області.

holost

Скриншот відео

У першому випуску холостячка Злата Огнєвіч познайомилася з чоловіками, які боротимуться за її увагу та серце. Серед них і Андрій Задворний. Він потрапив у 16-ку, яку відібрала Злата  Огнєвіч для наступних побачень.

holostjak

Скриншот відео

А наступний випуск шоу буде о 19:00 у п’ятницю, 24 вересня. 

Довідка проєкту “Холостячка” про учасника шоу:

Сім’я: Народився в Латвії в сім’ї військового і музичної керівниці у дитячому садку. Хороші стосунки з мамою. Батьки живуть у Кіровоградській області.

Робота: Підприємець, має власне виробництво дерев’яних розвивальних іграшок для дітей від року до 10. Продає їх по Україні і на ближнє зарубіжжя, у планах — вихід на Польщу, США і Канаду. За освітою юрист, але швидко розчарувався в професії, купив два верстати і перейшов у цех. Своїми руками нічого не робить: дизайн — на дизайнерах, виробництво — на головному з виробництва. Він — управлінець. Часто пробує себе в нових напрямах бізнесу: магазин одягу, пошиття сумок, інфобізнес.

Стосунки: Одружився в 24. У шлюбі народилася дитина. Незабаром зрозуміли, що зовсім різні, і розійшлися, коли доньці було півтора року. Зараз Андрій у хороших стосунках із колишньою дружиною та її новим нареченим. Любить дочку (Кіра, 6 років), проводить із нею багато часу.

Другі серйозні стосунки тривали два роки. Познайомився з дівчиною в тренажерному залі. Через тиждень почали разом жити. Через два роки кохана зізналася в зраді. Пробачити Андрій не зміг. Пара розлучилася, а дівчина привласнила їхній спільний бізнес.

Захоплення: Парапланеризм і мала авіація. Баскетбол і тайський бокс. Дайвінг. Подорожі. Закінчив музичну школу за класом акордеону.

 

Поширюйте

Коментуйте