Життя

Три цікаві факти про найдорожчу новобудову Києва

. 5475

 Скоро завершиться будівництво преміальної новобудови ЖК Signature у столиці. Крім розкішного фасаду, киян вражає вартість житлоплощі.

image1 copy copy copy copy
Ми вирішили дізнатися про причину захмарної ціни на квартири та виявили 3 цікаві факти про найдорожчий ЖК https://signature.ua/ru/. Отже.

Мати достатньо коштів недостатньо

Забудовник очікує побачити у колі інвесторів селебріті, політиків, бізнесменів, тобто людей зі значним статком, готових інвестувати у дуже дороге житло.

Але значні кошти ще не вхідний квиток до клубу мешканців. Головне - співбесіда із девелопером.
Власники преміального житла розраховують на комфортне проживання з благонадійними сусідами, тому оточення обирається дуже ретельно. Сусіди матимуть приблизно однаковий великий статок, спільні інтереси та соціальний статус.

5 зірок вдома

Щоб зрозуміти увесь рівень комфорту у цьому ЖК, уявіть себе у 5-зірковому готелі. Тут є сауна, хамам, фітнес-центр, аквазона, шопінг-центр для дозвілля резидентів. Так-так, інфраструктура лише для мешканців башт та їхніх гостей. На сайті https://signature.ua/ru/about/ зазначено: “з вулиці” на територію сторонні потрапити не зможуть.

Квартири облаштовують якісними меблями та люксовою технікою. З кранів тече чиста питна вода, а через систему вентиляції подається свіже повітря.

Аналогів у столиці немає

Клубні будинки закритого типу вже є у передмісті Києва, проте такого рівня комфорту вони не мають. У Signature преміальне розташування - на Печерську, є пентхауси на верхніх поверхах та тераси у кожній квартирі. Саме тому ціна на житло - найвища у столиці.

Але цифрам є обґрунтування. Як зазначає забудовник: ви купуєте не квадратні метри, а якісне життя.

Реклама

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама