Життя

В Україні легалізували криптовалюту: навіщо

. 5489

У вересні Верховна Рада прийняла Закон "Про віртуальні активи".

crypto

Як повідомляє сайт парламенту, він передбачає комплексне врегулювання правовідносин, що виникають у зв’язку з обігом віртуальних активів в Україні.

Закон:

  • визначає права та обов’язки учасників ринку віртуальних активів, засади державної політики у сфері обігу віртуальних активів.
  • визначає сферу його застосування, правовий режим віртуальних активів, учасників ринку віртуальних активів, їх права та обов’язки, послуги з обміну віртуальних активів.
  • встановлює загальні принципи державного регулювання обороту віртуальних активів та органи, що здійснюють державне регулювання у сфері обороту віртуальних активів,
  • визначає повноваження Національного банку України у сфері обороту віртуальних активів, повноваження Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у сфері обороту віртуальних активів, Державний реєстр постачальників послуг, пов’язаних з оборотом віртуальних активів.
  • визначені загальні засади міжнародного співробітництва у сфері обороту віртуальних активів та повноваження державних органів щодо забезпечення міжнародного співробітництва у сфері обороту віртуальних активів та порядок їх реалізації.
  • Законом розділ ІІІ Цивільного кодексу доповнено главою 151 «Віртуальні активи».

Таким чином хочуть залучити до реєстрації в Україні криптокомпанії, а зараз готують зміни до податкового кодексу в цій сфері.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама