Життя

Декілька фактів щодо лікувальних якостей гіалуронової кислоти

. 470

Любителі системного догляду за шкірою добре знають про численні переваги гіалуронової кислоти (ГК). Вона вважається одним із кращих інгредієнтів антивікової косметики, препаратів для краси, тому багато людей використовують гіалуронку у процедурах по догляду за шкірою обличчя, в якості філерів. Але у ГК є й неочевидні корисні якості для здоров’я людини.

real 4c5949fd 6e57 468d 994c f12d914144e0

Відновлення хрящової тканини суглобів

Сполучні тканини складаються зі специфічних клітин. Хрящова – із хондроцитів і матриксу, що захищають хребці і кістки людини від стирання, забезпечують гнучкість рухів. Для відновлення такої тканини потрібен колаген та ГК. В інтернет-магазині МЕЙКАП, на сторінці: https://makeup.com.ua/categorys/1062073/ можна подивитися асортимент, який пропонують виробники гіалуронової кислоти. Серед засобів для догляду за шкірою, протидії першим ознакам старіння, є дієтичні добавки.

Топ брендів, добавки яких користуються попитом в українців:

  • Now Foods – один з найбільш відомих брендів з США, працює з 1948 року;
  • Neocell – випускає препарати з колагеном та ГК, які користуються стабільним попитом по всьому світу, заснована у 1998 році;
  • Doctor's Best – американська научна лабораторія, випускає добавки з 1990 року.

Якщо раніше гіалуронку отримували з гребенів півнів або очей великої худоби, то зараз використовуються технології бактеріального синтезу. Це означає, що препарати стають доступними широким масам. Велику ефективність мають, як пероральні капсули, так і ін'єкції у колінний суглоб.

Захист очного яблука

Гіалуронова кислота у вигляді крапель для очей використовується при лікуванні синдрому «сухого ока», а також для захисту очного яблука під час та після хірургічного втручання, і для більш комфортного носіння контактної оптики. Вона може зв'язувати молекули води, утримувати їх в тканинах, за рахунок чого забезпечує якісне та тривале зволоження. Отже, гіалуронка – це перевірений, корисний препарат, який сприяє відновленню шкірного покриву й міжклітинної речовини.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама