Життя

Декілька фактів щодо лікувальних якостей гіалуронової кислоти

 Автор: Ірина Маслюкова. 625

Любителі системного догляду за шкірою добре знають про численні переваги гіалуронової кислоти (ГК). Вона вважається одним із кращих інгредієнтів антивікової косметики, препаратів для краси, тому багато людей використовують гіалуронку у процедурах по догляду за шкірою обличчя, в якості філерів. Але у ГК є й неочевидні корисні якості для здоров’я людини.

real 4c5949fd 6e57 468d 994c f12d914144e0

Відновлення хрящової тканини суглобів

Сполучні тканини складаються зі специфічних клітин. Хрящова – із хондроцитів і матриксу, що захищають хребці і кістки людини від стирання, забезпечують гнучкість рухів. Для відновлення такої тканини потрібен колаген та ГК. В інтернет-магазині МЕЙКАП, на сторінці: https://makeup.com.ua/categorys/1062073/ можна подивитися асортимент, який пропонують виробники гіалуронової кислоти. Серед засобів для догляду за шкірою, протидії першим ознакам старіння, є дієтичні добавки.

Топ брендів, добавки яких користуються попитом в українців:

  • Now Foods – один з найбільш відомих брендів з США, працює з 1948 року;
  • Neocell – випускає препарати з колагеном та ГК, які користуються стабільним попитом по всьому світу, заснована у 1998 році;
  • Doctor's Best – американська научна лабораторія, випускає добавки з 1990 року.

Якщо раніше гіалуронку отримували з гребенів півнів або очей великої худоби, то зараз використовуються технології бактеріального синтезу. Це означає, що препарати стають доступними широким масам. Велику ефективність мають, як пероральні капсули, так і ін'єкції у колінний суглоб.

Захист очного яблука

Гіалуронова кислота у вигляді крапель для очей використовується при лікуванні синдрому «сухого ока», а також для захисту очного яблука під час та після хірургічного втручання, і для більш комфортного носіння контактної оптики. Вона може зв'язувати молекули води, утримувати їх в тканинах, за рахунок чого забезпечує якісне та тривале зволоження. Отже, гіалуронка – це перевірений, корисний препарат, який сприяє відновленню шкірного покриву й міжклітинної речовини.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте