Життя

Раз на рік - заява у Пенсійний фонд: у яких випадках це потрібно

. 19495

Іноді пенсіонер, який отримує пенсію через банківську установу, не знімає кошти з рахунку більше року чи виплата пенсії здійснюється за довіреністю, то через рік до Пенсійного фонду треба буде подати нову заяву.

pensia copy

Як повідомляє головне управління Пенсійного фонду у Кіровоградській області, у таких випадках пунктом 16 Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках передбачено,що банк зобов’язаний повідомити про це відповідному органу Пенсійного фонду, а одержувач – подати нову заяву до органу Пенсійного фонду.

Дії пенсіонера

Зазначена заява подається одержувачем особисто до відділу обслуговування громадян (сервісного центру) за місцем фактичного проживання. Таку ж заяву може надати і банківська установа після звернення одержувача до неї.

Дії пенсійного фонду

Щомісяця після отримання зазначених списків з банківських установ спеціалістами головного управління надсилаються листи-повідомлення пенсіонерам, які зазначені у списках.

Якщо нову заяву не подано?

У якщо протягом місяці з дати направлення повідомлення пенсіонер не подав нову заяву, перерахунок пенсії на банківський рахунок припиняється та в подальшому виплата пенсії здійснюється через відділення пошти за місцем проживання пенсіонера.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама