Життя

У Кропивницькому «Файно маркет» висадить 100 дерев

. 8045

Соціально-відповідальний бізнес ТОВ «Вересень плюс» та мережа супермаркетів «Файно Маркет» висадять сто дерев у Кропивницькому.

244742643 5031417623553501 3226106244685528579 n

Про це розповіли під час брифінгу у міській раді.

Директора КП «Благоустрій» Віктор Луценко повідомив, що наприкінці літа підписали договір з ТОВ "Вересень плюс" про висадження 100 дерев: 50 саджанців лип висадять по вулиці Велика Пермська. Ще 50 саджанців тополі сріблястої – по вулиці Бобринецький шлях.

Важливо зазначити, що цей вид тополі не виділяє пух, – каже Віктор Луценко.

Директорка з маркетингу ТОВ «Вересень плюс» та мережі супермаркетів «Файно Маркет» Альона Язикова розповіла, що з квітня про травень проводили гру «Збери команду еко-друзів». Діти збирали карточки, а в мобільному додатку їх друзі допомагали правильно сортувати сміття.

1000 жителів прийняли участь в цій грі. Завдяки цьому ми, як соціально-відповідальний бізнес будемо висаджувати дерева. Я вважаю, що бізнес і влада повинні йти пліч-о-пліч і працювати насамперед для жителів міста, – каже Альона Язикова.

Експертка з соціального маркетингу, співзасновниця громадської організації «Асамблея культурного обміну України» Олена Рожко додала, що ідею екологічної співпраці влада міста одразу ж підтримала.

Дуже приємно, що попри таку важку ситуацію в бізнесі через пандемію, бізнеси продовжують вкладати гроші в соціальні та екологічні ініціативи, – каже Олена Рожко.

Почнуть саджати дерева в правильний агрономічний період – як тільки вони скинуть листя.

Нагадаємо, у 2020 році «Файно Маркет» реалізував максимальну кількість соціальних ініціатив: допомога медичним працівникам, підтримка людей похилого віку та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, опіка притулками, які доглядають за безпритульними тваринами та багато інших.

Крім цього, Файно Маркет входить до п'ятірки найбільших платників податків Кіровоградської області. В магазинах мережі працевлаштовано понад 2000 осіб.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама