Життя

Одяг для новонароджених: чому надати перевагу осінньої пори?

. 5859

 

Поява малюка довгоочікувана і хвилююча подія в житті! Багато чого потрібно зробити, але ще більше навчитися! Багато питань виникає як і що одягати?В нашій статті ми допоможемо розібратися молодим батькам, як підбирати одяг для малюка в міжсезоння, а саме восени!

 

 gre4ka.info Pampik .jpg 2

Що взяти із собою в пологовий будинок?

Одяг для своєї майбутньої крихітки мами підбирають із особливим задоволенням! В захваті можна накупити багато непотрібного і практичного.Тож чому надати перевагу і що дійсно знадобиться і з перших хвилин життя?

Кольорова гама одягу

В наш час майже всі знають стать дитини до її народження тому кольрова гама підбирається відповідна: для хлопчиків обирають всю синю гаму, а для дівчаток - червоний з його відтінками. Але якщо ви вирішили тримати інтригу та дізнатися стать малюка вже після народження( як в старі добрі часи ) радимо зосередитися увагу на нейтральних кольорах: жовтого, зеленого, сірого відтінків!

В пологовому будинку вам знадобиться:

 • одяг одразу після народження в пологовий зал;
 • одяг в палату;
 • одяг “на виписку”.

Одяг в пологову залу

Середній зріст новонародженого 53 сантиметри.Та більшість малюків народжуються в довжину 50-51 см. Все це потрібно враховувати і для перших хвилин життя вибирати дитячий одяг для новонароджених в розмірі № 56( розрахований на зріст від 50-56 см).Таких комплектів підбираємо не надто багато, тому що за місяць малюки підростають на 6 см. Взагалі звертайте увагу на результати останнього УЗД, якщо вас попереджають що малюк росте величенький доцільним буде обрати розміри після № 56.
Одягаємо новонародженого(враховуючи, що це міжсезоння)

 • чепчик чи дитяча шапочка ;
 • підгузок;
 • чоловічок:
 • носочки;
 • царапки (якщо чоловіок пошитий без закриття рук)

Додатково одна проста і одна байкова пелюшки та дитяча ковдра.

Яким тканинам надати перевагу?

Звичайно обираємо тільки натуральні..Доступна і практична - бавовна. ЇЇ варіанти: інтерлок, футер, ажур, махра, фланель, байка. Для осінньої пори в пологову залу підготуйте комплект з футера, фланелі чи байки. Ці матеріали будуть зігрівати і водночасть дозволять “дихати тілу”. Одразу після народження малюк потрапляє у перепад температур (температура малюка 37-38 градусів, а повітря в кімнаті 25 градусів), потрібно дещо часу для адаптації і тепленький одяг. Махра в пологовому залі буде лишня, тому що новонародженого кладуть до мами на живіт та накривають ковдрочкою.Доречі, різні девайси для малюка мають бути із натуральних матеріалів:постільна білизна, ігрові коврики, шезлонг для новонароджених, стілець для годування і тд.

Одяг для палати

Три дні після народження,разом з мамою, малюк перебуватиме у пологовому будинку.Тому потрібно потурбуватися, в що він буде одягнений - заздалегідь. Тому що переодягати дитинку потрібно буде кожного дня. Рекомендуємо підготувати 3 базових комплекти одягу:

 • 3 шапочки;
 • 3 пари носочків;
 • 3 пари царапок;
 • 3 чоловічка..

Враховуйте, що можуть статися протікання підгузка, замаститися керемом чи ліками,малюк може зригнути і тд. Тому у вас має біти запасні штанці, кофтинки чи чоловічки.

Що зручніше?

Дуже зручні у використанні чоловічки, сліпи та боді з довгим рукавом(для осінньої пори).Вони не завиртаються, не сповзають,як розпашонки і кофтинки. Розстібаються між ніжками таким чином зручно змінити підгузник не роздягаючи всього малюка. Кнопочки є як на плечах так і вздовж всього виробу. Є вироби із зовнішніми швами так і в середину.

Одяг для новонародженого на виписку

В ньому новонароджений не тільки зробить свої перші фото, але і потрапить перший раз на вулицю. Тому, крім красивих варіантів костюмчиків для виписки, на осінню пору слід підібрати, комбінезон чи конверт в махрі чи плюші. Тепла шапочка і носочки теж необхідні.

Головне правило - малюк повинен бути одягнутий на один шар більше чим ви!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама