Життя

На що звернути увагу при виборі барних стільців

. 427

Барні стільці давно перестали використовуватись виключно у закладах харчування. Їх все частіше можна побачити у сучасних оселях. До того ж барні стільці не лише стильно виглядають, вони ще й дуже зручні та практичні. Дизайнери все частіше радять барні стільці, як для просторої кухні, так і для комплектних за розмірами приміщень, адже такі стільці при усій своїй зручності займають мінімум місця.

Із спинкою чи без?

Обираючи барні стільці, ви будете приємно здивовані їх величезному асортименту. Яких тільки варіантів не представлено у сучасних магазинах. Навіть найвибагливіший покупець може підібрати для себе ідеальний варіант. У першу чергу, варто визначитись із ключовими характеристиками. Подумайте, чи ви б хотіли мати стільці з спинками чи без них, стаціонарні чи переносні, з м’яким чи жорстким сидінням. Також сучасні барні стільці можуть неруховими чи обертовими, та й їх висота може регулюватись. Усі ці нюанси впливають, як на вартість моделі, так і на зручність в процесі користування. Немає єдиного універсального рецепту, який допоможе обрати ідеальний варіант, для кожного покупця вибір є індивідуальним, адже вподобання і смаки у всіх людей різні. Краще перед покупкою спробувати усі можливі варіанти на дотик, посидіти на різних моделях. Тоді не прогадати із вибором буде значно простіше.

Дерев’яні чи пластикові?

Одним із найпопулярніших варіантів нині є стільці із дерева. Вони ідеально вписуються у більшість сучасних інтер’єрів, чудово виглядають у квартирах в стилі мінімалізму. Природний матеріал дарує стільцям довговічність та екологічність, вони радують надійністю та міцністю. Практичністю та функціональністю відрізняються й стільці на металевих ніжках. Такі моделі практично завжди дозволяють регулювати висоту сидіння, що особливо актуально для родин із дітками. Якщо ж цікавить економічний варіант, тоді варто придивитись до стільців із пластику. Вони хоч і не такі надійні, та зазвичай служать роками. Моделі із пластику – зручні в догляді, легкі за вагою, що робить їх максимально мобільними, часто вони відрізняються оригінальним дизайном.

Яка модель – надійніша?

Найнадійнішими вважаються стільці на чотирьох ніжках без можливості змінювати висоту. Вони – стійкі та без проблем витримують навіть людей зі значною вагою. Моделі із регульованою висотою, зазвичай, такою надійністю похвалитись не можуть. Відсутність механізмів позитивно позначається не лише на надійності, а я на простоті у використанні меблів, догляді за ними. Важливим моментом при виборі є матеріал каркасу. Моделі із ротанговими каркасами хоч і виглядаються максимально стильно, та часто вимагають обережного поводження. Якщо плануєте щоденно використовувати меблі, то краще не ризикувати.

На якому кольорі зупинити вибір?

Щодо кольорів та стилістичних рішень, то різноманіття барних стільців – вражає. Та все ж дизайнери радять зупинитись на лаконічних варіантах класичних кольорів – чорному, білому чи бежевому. Такі стільці не набриднуть і ідеально виглядатимуть у сучасному інтер’єрі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама