Життя

Міжнародний сервіс прокату автомобілів SIXT запропонував спосіб забезпечити мобільність під час карантину

. 4311

Прокат автомобілів на вигідних умовах може стати розв’язанням у складних умовах.

real 034caca3 b3cb 4b10 ae55 3e34ba2c1dbb

Варто замислитися про зручність та безпеку

Карантинні обмеження у зв’язку з пандемією мають обмежити розповсюдження вірусу, але вони мають один неприємний та незручний аспект — обмеження вільного пересування людей громадським транспортом. Можливі різні варіанти розвитку подій, але мати транспорт під рукою за таких умов — це не розкіш, а засіб підтримання нормального рівня життя. 

На жаль, у громадському транспорті можливі різні обставини: там можна зустріти пасажирів, які з різних причин активно ігнорують міркування безпеки та санітарні норми. Таким чином можна мимоволі опинитися у серйозній небезпеці, навіть за умов дотримання всіх карантинних вимог та вакцинації. Якщо ж епідемічна ситуація надалі погіршуватиметься, рух громадського транспорту взагалі може бути скасований. За таких умов залишається небагато можливостей пересуватися у справах і можна звернутися до опції прокату автомобілів.

Як знайти автомобіль в оренду?

Сучасний сервіс оренди автомобілів SIXT — міжнародна компанія, відділення якої розташовані у 105 країнах світу, включно із Україною, де за пошуковим запитом на кшталт SIXT Дніпро їх можна знайти у всіх великих містах. 

Сервіс пропонує брати машини для пересування всередині країни або під час закордонних поїздок. В автопарку компанії клієнти знайдуть легкові автомобілі всіх типів для будь-яких потреб. 

Автомобілі мають відносно невеликий пробіг та надаються у користування після проходження технічного огляду. Компанія запрошує клієнтів звертатися до сайту, де можна дізнатися всі подробиці та запропоновані можливості прокату автомобілів. 

Сервіс пропонує не тільки короткострокові варіанти прокату, але й тривалу підписку, коли автівка надходить у користування замовника на кілька місяців. Вартість такої тривалої підписки включає автострахування, поточне технічне обслуговування, сезонну заміну покришок. 

Всі процедури оформлення максимально спрощені і сервіс є дуже лояльним до користувачів, які високо цінують запропоновані вигоди. Служба підтримки клієнтів працює у цілодобовому режимі без вихідних, те саме стосується всього сервісу. Наприклад, щоби орендувати автомобіль, клієнту треба лише скористатися зручними реєстраційними формами на сайті для оформлення заявки та реєстрації, а машину можна отримати й повернути практично у будь-якому місці. Крім того, працює телефонна гаряча лінія, де користувачі можуть отримати всі необхідні консультації.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама