Життя

Як сушити білизну швидко і без зусиль?

. 323

Дуже часто трапляється, що щойно випраний одяг потрібен вже зараз, але він мокрий і прасувати його не вийде. А вологі від дощу штани та жакет, які потребують сушки, бо інакше легко зіпсуються? Вішати на мотузку — це перевірений часом варіант, та він не працює швидко й добрий лише коли на вулиці сонце. В інших випадках чекати на сухі речі можна не один день. Помічницею тут стане сушильна машина для одягу. Вона висушить будь-які тканини швидко та не займаючи багато місця, як, наприклад, розкладна сушарка.

unnamed

Чи дійсно необхідно мати сушильну машину?

Більшість людей відмовляють собі у придбанні сушильної машини через те, що її вартість зазвичай не менша, ніж вартість пральної машини. І багатьом це здається нераціональним, адже чистий одяг можна сушити безкоштовно у кімнаті чи надворі. Для того, щоб зрозуміти, навіщо потрібна така техніка та чим вона корисна, треба дізнатись про її функціонал більш детально.

Сушильна машина зовні схожа на пральну — у ній стоїть такий же барабан. Але його бокові грані гладкі, а торець навпаки, перфорований. Через отвори у ньому надходить гаряче повітря, що зазвичай нагріте до 65 градусів. Барабан обертається доволі повільно — з частотою 100 обертів у хвилину. Волога та пара з одягу збираються у спеціальний контейнер або відводяться у каналізацію.

Який одяг можна покласти у сушильну машину?

У сушильну машину можна покласти майже будь-який одяг, у тому числі куртки, пальто та пуховики, які важко сушити на повітрі. У барабан вміщається багато речей — до 8кг, тоді як у пральну машину з функцією сушіння лише 3-4. Під час обертання барабан часто змінює направлення, тому одяг не збивається у купу.

У сушильній машині реалізовано набір із програм спеціалізованого сушіння:

  • «Змішані тканини»
  • «Пухові вироби»
  • «Діловий одяг»
  • «Сушка за часом» та ін.

Важлива перевага сушилки — вона попереджає появлення заціпок та катишків. Поверхня барабану нерівна, тому під час роботи формуються воздушні подушки, одяг розподіляється рівномірно, завдяки чому він майже не мнеться. Тому і прасувати речі буде максимально просто, адже часто після звичайної сушки на одязі з'являються заломи.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама