Життя

У Бобринці дискаунтер VARTO відкрив майданчик зі спортивними тренажерами (ФОТО, ВІДЕО)

. 3989

У Бобринці на міському стадіоні дискаунтер VARTO встановив майданчик зі сучасними спортивними тренажерами.

DSC 0635

На комплект тренажерів протягом місяця збирали гроші разом з покупцями. При покупці будь-якого товару власних торгових марок VARTO, супермаркет відраховував одну гривню з чеку на покупку обладнання.

Нещодавно «Варто» оголосив акцію «Гривня з чеку» для збору коштів на придбання сучасних спортивних тренажерів, – каже Євгенія Котенко, фахівець по зв’язках з громадськістю ТОВ «Вересень плюс». – Це була наша ініціатива, жителі ж громади були досить активними. Разом ми змогли зібрати 120 тисяч гривень. Після консультацій з міською радою, яка, очевидно, радилася з молоддю громади, вирішили придбати тренажери. Встановленням їх на стадіоні займалася вже міська влада.

Керівник із регіонального розвитку «Вересень плюс» Андрій Харитоненко разом із чемпіоном з гирьового спорту Дмитром Новіковим, учнем ПТУ-32, перерізав символічну червону стрічку на відкритті комплексу.

DSC 0622

Відтепер на сучасних тренажерах можуть безкоштовно займатись всі жителі громади.

Як повідомив під час урочистого відкриття спортивного простору голова Бобринецької громади Леонід Кравченко, VARTO – на сьогодні є одним з головних платників ПДФО та акцизного збору, дав 50 робочих місць. Також це соціальній відповідальний бізнес: VARTO реалізував кілька проєктів, направлених на забезпечення здорового дозвілля бобринчан різного віку.

Влітку це була підтримка команди Бобринця у поїздці до Луцька, де проходили спортивні змагання "Університетів третього віку". Активно підтримав дискаунтер й акцію молодих бобринчан по прибиранню території громади.

DSC 0638

Нагадаємо, у травні цього року за адресою вул. Незалежності 109 у місті Бобринці відкрився перший дискаунтер VARTO. Дискаунтер – це магазин з низькими цінами і широким асортиментом якісних продуктів.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама