Життя

Як виправити найпоширенішу помилку при створенні е-лікарняного

. 2995

Найпоширеніша помилка при створенні електронного лікарняного – неактуальні дані. Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області пояснює як виправити помилку.

e likar

Нагадаємо, з 1 жовтня в Україні відбувся перехід до електронної форми листків непрацездатності. Тобто нині лікарі формують лише е-лікарняні.

Як формуються е-лікарняні?

Процес формування е-лікарняного заснований на інформаційній взаємодії інформаційних ресурсів закладів охорони здоров’я та Пенсійного фонду України.

Найпоширеніша помилка – неактуальні дані

Повідомлення про помилку “Особа відсутня у Реєстрі застрахованих осіб” зумовлене невідповідністю персональних даних особи, яка звернулась до лікаря, та відомостей про неї у Реєстрі застрахованих осіб.

Найчастіше це виникає при зміні прізвища, та відповідно, після отримання нового паспорта (нова серія та номер паспорта).

Як актуалізувати свої дані?

З метою актуалізації своїх персональних даних громадяни повинні подати до територіального органу Пенсійного фонду України особисто (або через представника) Анкету застрахованої особи і документи, що ідентифікують та підтверджують інформацію про особу.

Також є можливість надати Анкету засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Своєчасне повідомлення про зміни у персональних даних дозволить своєчасно отримати е-лікарняний та виплати від роботодавця та Фонду соціального страхування.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама