Життя

Де замовити суші сет у Мукачево з безкоштовною доставкою - огляд закладів

. 3292

Якщо ви не знаєте, де можна замовити з безкоштовною доставкою суші сет в Мукачево, то цей огляд точно було створено саме для вас. Тут зібрано 4 гарних варіанти, які точно потребують вашої уваги. Є бюджетні заклади та преміальні. Все залежить від того, яку саме суму ви бажаєте витратити на вечерю. Ви точно отримаєте високоякісні послуги, оскільки в цих ресторанах гарно готують суші сети тільки з перевірених та свіжих інгредієнтів. 

rolly sushi sashimi ryba ris set

«Суші Мастер»

Це доволі популярний онлайн-ресторан, який працює не тільки у Мукачево, а й по всій Україні. Він відрізняється сезонним оновленням меню, великим вибором страв. Ви можете замовити у цьому місці не тільки смачний суші сет, а ще й різноманітні паназіатські страви високої якості. Гарантовано професійне обслуговування. Якщо потенційний клієнт не знає, які саме роли обрати, то він може зателефонувати одному з консультантів мережі та поспілкуватися з ним.

Причині обрати «Суші Мастер»:

·       широкий асортимент;

·       доступні ціни;

·       є безкоштовна доставка;

·       дотримання санітарних норм.

Онлайн-ресторан «Суші Мастер» також доволі часто проводить різноманітні вікторини. Ви можете брати участь будь-коли. Для цього потрібно просто відповісти на декілька запитань чи пройти невеличкий тест. Якщо всі відповіді будуть вірними, то тоді онлайн-ресторан подарує вам приємну знижку на весь чек чи одну безкоштовну порцію ролів.

«SUSHI SHOP»

Не дивлячись на назву це саме ресторан. Потенційний клієнт може прийти до закладу, щоб поїсти там та насолодитися приємною атмосферою або зробити замовлення з абсолютно безкоштовною доставкою додому. Багато хто з гостей та мешканців Мукачево обирає цей ресторан через невеликий цінник на суші сети. Вони запропоновані у великому обсязі. Наприклад, ви можете замовити оригінальний суші сет з авторськими соусами чи обрати бюджетну класику. В наявності є набори, як для двох персон, так і для великої компанії. Рекомендується зазначати кількість паличок для їжі, щоб їх вистачило на кожного.

«Osama sushi»

У цьому закладі ви можете спробувати преміальні суші сети авторського походження. Для їх приготування використовується тільки найкраща риба, яка повністю відповідає всім стандартам. Постачальники мають ліцензію на діяльність. Якщо ви обиратимете саме цей заклад, то зможете навіть трохи заощадити. Відомо, що один раз на тиждень, а саме, кожної середи, з 13 до 15 діють щасливі години. Ви можете замовити будь-який авторський суші сет та отримати на нього знижку у розмірі 35%.

«Євразія»

Цей заклад спеціалізується безпосередньо на японській та європейській кухні. Кожен потенційний клієнт обирає той варіант, який йому більше подобається. Ресторан пропонує поїсти прямо у закладі та насолодитися гарним дизайном або зробити замовлення в офіс, додому. Також ви можете забрати роли самостійно. Слід зазначити, що серед запропонованих суші сетів в «Євразії» ви знайдете класику та різноманітні мікси.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама