Життя

Що буде покривати автоцивілка в 2022 році?

. 3124

Автострахування — це не лише чудовий захист ваших фінансів, а й обов'язковий документ для кожного водія згідно із Законом України. У всіх містах потрібне страхування ОСЦПВ для машини, щоб захистити вас та інших автомобілістів. Вимоги та вартість страхування залежать від реєстрації транспортного засобу, типу авто, досвіду водіння та кількості аварій. ОСЦПВ страхує ваш автомобіль та компенсує збитки постраждалій стороні у разі дорожньо-транспортної пригоди.

real fc7bffc9 6670 4cea 969b 270a6c71f015

З 2018 поліс ОСЦПВ почали реєструвати в онлайн-режимі у зв'язку з диджиталізацією. Сучасні водії віддають перевагу електронному страхуванню, оскільки онлайн-документ не загубиться і не зноситься з часом. Для економії вашого часу фінансовий портал Finance.ua запустив каталог ОСЦПВ онлайн. Кожен користувач може оформити автоцивілку онлайн в інтернеті налаштувавши фільтри: тип ТЗ, об'єм двигуна, франшиза, пільги, прописка, додаткове покриття і навіть вартість. Реєструйте ОСЦПВ швидко та безпечно — Finance.ua піклується про водіїв.

Навіщо оформляти ОСЦПВ онлайн: що покриває автоцивілка

Покриття автострахування варіюється від умов договору. Ось що покриває автоцивілка:

  • Тілесні ушкодження — компенсує витрати, пов'язані з травмами або смертю, заподіяною іншому водію під час керування автомобілем.
  • Майнові збитки — відшкодовують збитки, які ви завдали іншому транспортному засобу або муніципальному майну.
  • Ремонтні роботи — у разі пошкодження авто потерпілого, страхова компанія відшкодовує гроші на реставрацію.

Автоцивілка не рятує у випадках природних катастроф, викрадень авто, крадіжки, злому або коли водій навмисно завдає шкоди. Водіння без поліса загрожує штрафами та величезними збитками у разі ДТП. Національна поліція має право виписати штраф за їзду без поліса.

Якщо ви оформляєте ОСЦПВ онлайн, воно автоматично реєструється у центральній базі МТСБУ. У разі перевірки водій показує електронний документ, а правоохоронець перевіряє дійсність поліса за номером або QR-кодом.

Окрім того, важливо стежити за простроченням автоцивілки, оскільки вона оформляється всього на рік, але з можливістю пролонгації. Щоб швидко оформити поліс, ви можете скористатися каталогом від Finance.ua — налаштовуйте фільтри та реєструйте документ безпечно.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама