Життя

«Залипнув - загинув»: як українські бренди намагаються зменшити кількість постраждалих на дорогах

. 2439

Згідно з даними статистики, розміщеними на сайті Патрульної Поліції, кількість ДТП у нашій країні в 2021 році порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 13,9%.

изображение viber 2021 11 01 12 10 29 183

Наша редакція зробила огляд соціальної реклами в Україні, яка має на меті привернути увагу суспільства до проблеми необережної поведінки водіїв та пішоходів на дорогах.

Найкраща соціальна реклама

Проект «Благаю, живи!» у березні цього року був визнаний одним із найкращих у номінації «Соціальний проект року» премії X-RAY Marketing Awards. Анімаційні персонажі, створені маркетологами мережі АЗС ОККО, нагадують водіям прості правила, що рятують життя за кермом.

ca9c703734bd0f7aa3a09a0d09fae930

Новинка сезону. Проект "Безпека на дорозі" від OnTaxi

Восени цього року в соціальних мережах та на вулицях міст з'явилися банери, які закликають пішоходів та водіїв бути більш уважними на дорозі. Варто зазначити, що OnTaxi – єдиний сервіс таксі в Україні, соціальний маркетинг та рекламні посилання якого спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху.

изображение viber 2021 11 01 12 10 29 183

"Іменна" соціальна реклама від Патрульної поліції України

За словами Олексія Білошицького, першого заступника начальника департаменту патрульної поліції: "Найпоширеніші причини скоєння аварій, зокрема, зазначені і на цих банерах. Це і порушення швидкісного режиму, і правил маневрування, і проїзду перехресть. Звичайно, винуватцями у ДТП є не лише водії, але здебільшого вони нехтують дотриманням правил дорожнього руху, а їх дотримання — це обов'язкова вимога, яка захищає не лише їх, а й інших учасників дорожнього руху, що більш вразливі на дорозі."

фото дарницькі вісті via facebook

Проект «Пильнуй життя, а не смартфон» від Хюндай Мотор Україна

У жовтні 2018 року в рамках національної інформаційної кампанії H-Road, ініціатором якої є «Хюндай Мотор Україна», було створено креативну соціальну рекламу, яка наголошує на проблематиці використання смартфонів на дорозі. Прототипом для візуальної складової стала культова обкладинка альбому гурту The Beatles - Abbey Road.

хюндай мотор україна

Інформаційна кампанія «Пристібай тих, кого любиш» від Центру демократії та верховенства права

Це чотири відеоролики за участю лідерів думок, а також зовнішня соціальна реклама. Учасниками кампанії стали Тарас Тополя (гурт «Антитіла»), співачка Alyosha, письменник Богдан Логвиненко та учасники експедиції Ukraіner, ведуча Телебачення Торонто Олександра Гонтар, а також автогонщиця, керівник фронтової медичної команди швидкого реагування «Вітерець» Галина Алмазова.

пристибай тих кого любиш

Компанія "За безпечні дороги" від Міністерства інформаційної політики

На 180 білбордах у великих та малих містах України було розміщено зображення чоловіка з синцями від ременя безпеки та інше його фото зі слідом від розтину. Автори реклами пропонують шокуюче порівняння, показуючи наслідки автокатастрофи для людини, яка ігнорує пояс безпеки.

міністерство інформаційної політики 2020

Соціальна реклама "Нам по дорозі" від Асоціації велосипедистів Києва

З кожним роком кількість велосипедистів на дорогах України зростає. На жаль, в українських реаліях, коли вело-інфраструктура відсутня, дороги, призначені для автомобільного руху, доводиться ділити. І це не лише питання дотримання ПДР, а й етичного ставлення один до одного. Соціальна рекламна кампанія від Асоціації велосипедистів Києва ставила за мету акцентувати увагу суспільства на цій проблемі.

асоціація велосипедистів києва

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама