Життя

Працевлаштування у Львові: професії, що мають найбільший попит, та трудова міграція

. 782

Щоб знайти роботу у Львові, потрібно перш за все ознайомитися із ситуацією на ринку праці, дізнатися, які вакансії потрібні, та виділити найцікавіші пропозиції. 

Робота у Львові може задовольнити будь-які зарплатні очікування. Як і по всій Україні, найбільше оплачується праця співробітників IT-компаній, далі йде зарплата у сфері торгівлі, менеджменту та маркетингу. 

Характеристика львівського ринку праці

Тенденції львівського ринку праці багато в чому повторюють тенденції загальнонаціонального рівня. Сьогодні є підвищений попит на представників IT-спеціальностей, працівників у сфері торгівлі та обслуговування, адміністративних працівників та робітників. 

Але є й особливості. Ринок праці у Львові має сезонність, що пов'язано з туристичною активністю. У високий сезон різко зростає кількість оголошень про пошук співробітників у сферу послуг, транспорту та торгівлі.  

Вплив трудової міграції

Якщо про трудову міграцію за кордон знає багато хто і в західних областях вона почалася задовго до того, як це стало повсюдним, то масова міграція всередині країни досить нове явище.

Частина українців зі східного регіону перебирається та намагається розпочати життя наново у Києві, Одесі, Львові та інших містах країни. 

Як знайти роботу у Львові

Під час пошуку роботи багато претендентів стикаються з проблемою підозрілих компаній або навіть явних шахраїв. Перед тим як знайти відповідну очікуванням вакансію, людині потрібно пробиратися через безліч оголошень, які пропонують продавати сумнівні товари або навіть самі платити за стажування. 

Тому краще шукати на перевірених порталах, популярних серед місцевих працедавців. Наприклад, ресурс grc.ua зібрав до бази даних понад 90 тисяч компаній. Сьогодні на сайті є 24 тисячі активних вакансій. 

Також при пошуку роботи краще проявляти активність та самому розміщувати резюме на порталі та відгукуватися на вакансії. 

При цьому не потрібно недооцінювати можливості грамотно складеного резюме. Ось кілька рекомендацій щодо заповнення:

  • резюме не повинно перевищувати одну сторінку;
  • обов'язково потрібно вказувати освіту та релевантний досвід;
  • також бажано вказати софт-скіли (уважність, стресостійкість, готовність до навчання тощо). 

Щоб краще зрозуміти, якого співробітника хочуть найняти в компанію та яких умінь від нього чекають, варто вивчити для початку текст вакансій. Там уже вказано якими навичками та досвідом повинен мати здобувач.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама