Життя

Технологія виробництва текстильних стропів

. 1432

Робота з важкими вантажами вимагає використання надійних стропів, що здатні витримувати велике навантаження. Це є основною причиною суворого контролю якості під час виробництва цих виробів — технологія має забезпечувати максимальну якість строп, щоб вони відповідали державному стандарту.

unnamed 17

Стропи застосовуються у багатьох галузях: вони необхідні для фіксації габаритних вантажів під час вантажоперевезень, у сільському господарстві, на будівництві та у багатьох галузях промисловості. Познайомтесь ближче з асортиментом цих виробів на https://1kanat.com.ua/ua/catalog/section/stropi/.

Які існують види строп?

Частіше за все стропи поділяють за матеріалами, з яких вони були виготовлені. Домінуючими на ринку видами є:

  • текстильні;
  • ланцюгові;
  • канатні стропи.

Канатні використовуються для фіксації великих об’єктів та вантажів. Вони мають структуру, за якою можна легко визначити несправність стропа та вчасно його замінити.

Ланцюгові вважаються дуже міцними виробами, а також витривалими під дією великих температур, тому їх часто використовують у металургійній промисловості.

Текстильні вироби є найбільш компактними та при цьому досить міцними — саме тому вони дуже популярні серед власників авто та вантажників. 

Технологія виготовлення текстильних строп

При виробництві цього виду строп використовують сучасні синтетичні матеріали — наприклад, поліестер або поліпропілен. Ці матеріали витримують дію вологи, змін температури та вплив ультрафіолетового випромінювання, а їхня будова дозволяє використовувати їх навіть для фіксації достатньо об’ємних вантажів.

Існує дві технології, за якими виготовляють цей вид строп. Перша з них використовується для стрічкових строп, а друга — для круглих на зрізі. 

Стрічкові стропи виготовляють з полімерної стрічки, що зшивається в один чи два шари. Деякі текстильні стропи використовують зшиті у кілька шарів стрічки. Існують петльові стропи з використанням петель чи крюків, а також кільцеві вироби, що зшиваються одним кільцем. Для захисту будови строп їх додатково поміщають у чохли.

Текстильні канатні вироби теж виготовляють з полімерів. Спочатку закладається еластична серцевина, що згодом оплітається міцним чохлом. Це обумовлює еластичні властивості таких строп.

Усі стропи мають виготовлятися згідно державного стандарту якості — для цього вони проходять спеціальні випробування. На етапі випробувань можна встановити наявність структурних дефектів у партії та перевірити їх відповідність заявленій вантажопідйомності.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама