Життя

Блок живлення Mean Well який найкращий?

. 1474

Щоб організувати вдома, в офісі або на підприємстві світлодіодне освітлення або підсвічування певних елементів інтер'єру, потрібний блок живлення. Його технічні характеристики підбирають виходячи з параметрів лед-стрічок – вони можуть працювати від напруги в 12, 24 і рідше 36 В. Саме сувора відповідність до вимог до живлення стрічок забезпечує можливість використання всіх ресурсів світлодіодного освітлювального обладнання. Якість джерел Mean Well https://svetum.com.ua/catalog/istochniki-pitaniya/blok-pitaniya-mean-well-200w-8-4-12v-16a-ip67/ - Високе, тому при виборі відповідного блоку живлення варто звертати увагу тільки на технічні характеристики.

 

Критерії вибору блоку живлення Mean Well

Якщо з напругою все більш-менш зрозуміло – ці дані вказані в характеристиках світлодіодних стрічок, що використовуються, то потужність слід розрахувати самостійно. Розрахунок ведеться на підставі типу та потужності світлодіодів, а також кількості світлодіодів на метр стрічки. Як варіант, можна скористатися таблицею з вже розрахованими даними або просто купувати блок живлення, потужніший за стрічку на чверть – так буде забезпечений запас потужності для стабільності роботи та рівномірно яскравого світіння на всіх ділянках стрічки.

Також не менш важливо вибрати, з якого матеріалу має бути виготовлений блок.

Існують такі різновиди блоків Mean Well на кшталт виконання:

  • металевий корпус, перфорований – добре охолоджується природним шляхом завдяки отворам у корпусі, але не має захисту від попадання вологи та пилу;
  • пластиковий корпус – захищений від пилу, але не підходить для встановлення у вологих приміщеннях;
  • герметичний металевий корпус – повністю закритий від влучення вологи, тому може монтуватися навіть на вулиці.

Якщо вам потрібно встановити блок живлення вдома, можна зупинити свій вибір на моделях з перфорованим корпусом. При монтажі у виробничих приміщеннях, де може бути досить запорошено, слід передбачити захист від пилу – пластикові блоки Mean Well підійдуть ідеально. Якщо передбачається монтаж у приміщенні з високою вологістю, або потрібно встановити блок на вулиці – для живлення вологозахищеної світлодіодної стрічки, варто вибирати тільки герметичні конструкції.

Як купити блок живлення Mean Well

2

В інтернет-магазині Світловид ви зможете вибрати відповідний блок живлення для світлодіодних стрічок будь-якого типу. У нашому асортименті є пристрої різної потужності та конструкції, з панеллю управління та ступенем захисту від попадання вологи та пилу. У нас можна підібрати пристрої для поверхневої установки, монтажу на DIN-рейку тощо. Ми пропонуємо блоки живлення, захищені від перегріву з доставкою по Україні. https://svetum.com.ua/catalog/istochniki-pitaniya/

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама