Життя

Оформити ID-паспорт стало простіше

. 3070

Уряд вніс зміни зміни до постанови, що регламентує порядок оформлення паспорта громадянина України.

priva24 id card

Відтепер, за будь-якої необхідності ID-картку можна оформити у підрозділах Управління Державної міграційної служби за місцем звернення, а не проживання.

Наприклад так можуть отримати паспорт люди, які проживають на тимчасово окупованій території України, незалежно від реєстрації місця проживання.

Постановою визначено порядок одночасного оформлення з першою ID-карткою реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП) для осіб від 14 до 18 років, без необхідності звернення до податкової.

Також під час оформлення ID-картки замість документа про присвоєння РНОКПП відтепер можна подати дані про РНОКПП, які внесені до паспорта або свідоцтва про народження.

Ще одним вагомим нововведенням стало збільшення терміну зберігання паспорта у підрозділі від 1-го до 3-х років у разі його неотримання заявником.

Нагадаємо, на території Кіровоградської області цю послугу можна отримати у 24 територіальних підрозділах та з цього року отримання ID-картки стало можливим і в Управлінні Міграційної служби.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама