Життя

Порятунок в горах: для туристів працюватиме додаток від рятувальників

. 1905

Прикарпатські рятувальники презентували систему GРS-моніторингу для покращення безпеки туристів.

 

Depositphotos 232974038 S

Як повідомили в пресслужбі ДСНС в Івано-Франківській області, мобільний застосунок «Порятунок в горах» призначений для передачі сигналів «SOS» з географічними координатами при виникненні надзвичайних подій в гірській місцевості.

Функціонал додатку дозволяє верифікованим користувачам при потраплянні в складні ситуації в гірській місцевості одним натиском відправляти до гірської пошуково-рятувальної служби повідомлення про НС з точними координатами місця події.

Застосунок наразі працює в тестовому режимі та доступний на сайті ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області у розділі «реєстрація туристичних груп», а вже за декілька днів його можна буде завантажити із Play Market.

12006

Довідково:

Система GРS-моніторингу для вдосконалення безпеки туристів - це інноваційна система GРS-моніторингу, першочергове завдання якої забезпечити доступ до інформації про місцезнаходження туристичних та пошуково-рятувальних груп і до сигналів лиха, які надсилають туристичні групи (туристи) для отримання допомоги, що дуже важливо в умовах гірської місцевості за відсутності покриття мобільних операторів.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама