Життя

Напередодні ювілею: як конструктор для дівчаток LEGO Friends став одним з найуспішніших продуктів компанії

. 1157

У 2022 році серія конструкторів для дівчаток LEGO Friends святкує десятиріччя. Колекція мініатюрних ляльок дала життя популярному мультиплікаційному серіалу, прем'єра якого відбулася у 2014 році. Інтернет-магазин Панама розкриває секрет успіху наборів «Друзі» та пояснює їхню розвивальну цінність.

 

real cb381e17 58ad 4c5c 93b1 65c72904cf07

З чого все почалося?
Потужні рекламні кампанії Лего були зазвичай направлені на хлоп’ячу аудиторію, але розвиток смарт-направлення, освітніх програм бренда вніс свої корективи. Щоб дівчата із задоволенням брали участь у практичних заняттях STEAM (природничі науки, технологія, інженерне мистецтво, творчість, математика) на основі комплексної системи навчання у початковій та середній освіті, надихати їх на це та розвивати потрібно з раннього дитинства.

Серія задумувалася не стільки тому, щоб збільшити клієнтську базу Lego у секторі для дівчат, скільки із перспективою долучення такої категорії до інших продуктів компанії: серії Education на основі концепцій STEAM. Навички роботи з інструкціями, схемами, вміння планувати свої дії, збирати конструкції знадобляться у подальшому житті.

Секрет успіху та розвивальна цінність LEGO Friends
Реалістичні, деталізовані фігурки головних героїнь випуску – п’ятьох чарівних подружок з яскраво вираженою індивідуальністю – одна із вагомих переваг наборів. Подивитися їх можна за посиланням: https://panama.ua/brand/2483-29113/. Дівчата полюбляють гратися з якісними фігурками, продуманими аксесуарами, тому до наборів виробник додає багато цікавих елементів, таких як: екіпіровка для серфінга чи катання на лижах, пляжна атрибутика, засоби догляду за тваринами та ін. Щодо ігрових локацій, то вони стовідсотково цікаві дітям різного віку саме інтер’єрною різноманітністю (ферма, атракціони, торгівельні центри, перукарні, кемпінг тощо).

Як Лего допомагає гармонійному розвитку дитині? Покращуються:

  • логічне мислення, пам’ять, увага, фантазія;
  • креативність та нестандартне мислення;
  • вміння працювати за схемою;
  • мовлення, словниковий запас.

Стежити за життям подружок із LEGO Friends – дуже цікаво, тому що діти самі стають учасницями подій. Разом з наборами Лего ніколи сумувати!

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама