Життя

Рецензії про книгу «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я»

. 1773

 Психічне здоров’я людини — основа її гарного фізичного самопочуття, тому так важливо своєчасно виявляти та ліквідовувати можливі розлади. З точністю діагностувати їх може лише спеціаліст, але знаючи на що саме звертати увагу, на початкових етапах можна розібратись з проблемою самостійно. Книга Дарки Озерної «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» висвітлює різні способи досягнення гармонії з самим собою, для чого потрібно лише замовити її на сайті книжкової платформи Yakaboo або ж особисто завітати до книгарні в Києві. 

 

 

Відомості про автора

Дарка Озерна родом із Запоріжжя. Вищу освіту здобула у Києво-Могилянській академії, закінчивши факультет природничих наук. Після отримання диплому залишилась працювати у стінах рідного вишу, де викладала молекулярну генетику, досліджувала сферу імунології.

Авторка займається пропагандою здорового способу життя, виступає на радіо, веде блогу в соціальних мережах. У своїх лекціях і статтях Дарка розповідає про здоров’я людини з наукової точки зору і розвінчує найбільш популярні міфи на цю тему. Власні спостереження і результати досліджень описані й у книзі «Бути окей». 

Суть книги

ozerna mockup2 1

Крім основної інформації про нормальні психічні стани з посиланням на медичні протоколи із даної області, автор орієнтується на специфічні менталітетні особливості сприйняття різних ситуацій. Особлива увага приділяється розумінню першопричин проблем і їх можливих наслідків. Книжка складається з двох основних частин:

  1. Перший том містить загальну інформацію стосовно психічного стану людини і його впливу на фізичне самопочуття. Висвітлюються принципи мозкової діяльності й емоційні прояви. 
  2. У другому томі розглядаються найбільш типові психічні розлади, їх симптоми і першопричини виникнення. 

В завершенні читач може ознайомитись з історичними чинниками, які мають вплив на колективне психічне здоров’я нації. 

Відгуки про книгу

Тема психічного здоров’я в Україні не завжди сприймається однозначно. Про більшість проблем такого роду не заведено говорити вголос, тому люди дуже часто намагаються не звертати увагу на тривожні сигнали психіки, а це своєю чергою викликає порушення і в фізичному розвиткові. У своїй книзі Дарка Озерна доводить, що складнощі в сприйнятті себе і світу це цілком нормально, як і те, що ви не завжди можете відчувати психологічну стабільність. Особливо цікавою книжка видається тим, хто ніколи не мав справу з порушенням психічних станів. 

Основні причини прочитати

Якщо вам потрібно здобути впевненість в собі, вирішити конфлікти з оточенням чи просто переосмислити своє відношення до зовнішнього світу — ця книжка найбільш слушний варіант. Доступність викладення матеріалу дозволяє легко прийняти його і зробити правильні висновки з прочитаного. 

З Yakaboo замовити книжку «Бути окей» можна онлайн на сайті  yakaboo.ua або придбати власноруч в книгарні м. Київ, по вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (приміщення Головпоштамту). Для додаткових запитань функціонує гаряча лінія 0(800)-600-505. #Читайте українське!

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама