Життя

Де замовити суші сет в Кам'янець-Подільському з безкоштовною доставкою - огляд закладів

. 1943

Працює у місті чимало закладів, де можна замовити роли з безкоштовною доставкою. Якщо ви досі не знаєте, куди саме звернутися, то у цьому огляді зможете знайти ті місця, які точно заслуговують уваги. Наприклад, можна замовити дуже смачний суші сет або вок у відомому онлайн-ресторані, який називається «Суші Мастер» https://kamianets-podilskyi.sushi-master.ua/ua/menu/nabory. Меню доволі широке, тому кожен зможе підібрати те, що йому сподобається. Слід зазначити, що ціни досить низькі, плюс регулярно проходять ще й різноманітні акції.

с

«Суші Мастер»

 Це онлайн-ресторан. Якщо ви обиратимете саме «Суші Мастер», то тоді слід зазначити, що клієнти цього місця можуть розраховувати виключно на доставку або самовивіз. Поїсти саме в цьому ресторані ви не зможете, оскільки там немає спеціальних залів. Не потрібно засмучуватися, оскільки заклад дарує клієнтам абсолютно безкоштовну доставку. Для цього потрібно просто зробити замовлення на суму від 200 гривень.

Переваги «Суші Мастер»:

·       висока якість;

·       великий асортимент;

·       швидка доставка;

·       професійне приготування суші.

Також можна дуже добре заощадити разом з онлайн-рестораном «Суші Мастер». Для цього вам необхідно просто зайти на офіційний сайт, відкрити там такий розділ, як «Акції». Зазвичай саме у ньому публікуються всі новини щодо того, які саме страви можна замовити зі знижкою від 20 до 50%. Додатково цей заклад іноді пропонує обрати дві порції ролів та третю отримати безкоштовно у подарунок.  

Shosho Sushy Bar

Це професійний преміальний суші-бар. Він спеціалізується виключно на приготуванні оригінальних ролів. Ви знайдете понад 10 різновидів, які точно ще не куштували. Безкоштовна доставка запропонована тільки тим клієнтам, які зробили замовлення на суму від 500 гривень. Якщо чек менший, то тоді потрібно буде доплатити за те, що вам привезуть роли. Клієнти у відгуках радять їсти саме у цьому закладі, щоб насолодитися високою якістю обслуговування та вишуканою атмосферою. Пакування все повністю фірмове, екологічне, що дуже важливо для нашого часу. Доставляють суші у сумках-холодильниках, тому турбуватися про зовнішній вигляд та свіжість вам не потрібно.

«Крила»

Це доволі відома мережа. Ви можете там замовити роли, суші сети, піцу, бургери, різноманітні європейські салати. Заклад працює одразу на декілька напрямків, завдяки чому завжди можна обрати те, що вам сподобається. Зазвичай меню класичне, проте є декілька фірмових пропозицій. Якщо вас цікавлять деталі, то краще звертатися до одного з консультантів, оскільки на офіційному сайті немає опису ролів чи інших страв, тому складно зрозуміти, з чого вони приготовані.

Golden Dragon

Преміальні суші ви знайдете в Golden Dragon. Гарантована висока якість, ідеальний смак, зовнішній вигляд. Слід зазначити, що незважаючи на ціни цей ресторан всім клієнтам пропонує абсолютно безкоштовну доставку на роботу чи додому. 

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама