Життя

Макіяж без макіяжу: тренд останніх сезонів

. 959

Вже кілька сезонів поспіль нюдова помада посідає перші місця серед декоративних косметичних засобів. Вона, як і одяг в стилі нюд, допомагає в створенні елегантно-природного образу, який має неабияку сексуальність. Проте ця сексуальність – прихована, вишукана і дуже витончена.

real b1184c6e f6ea 4cbd a02b 547ac1a56925

Аби долучитися до світового тренду та спробувати ідеальний лук без яскравих та агресивних акцентів, варто купити оптимальний відтінок нюдової помади в магазині Мейкап за посиланням https://makeup.com.ua/categorys/1275213/. Без сумніву, серед розмаїття текстур, відтінків та фінішів ви неодмінно знайдете свій ідеальний колір.

Як вибрати нюдову помаду: макіяж без макіяжу
Попри традиційну думку, що відтінок нюд нагадує тональний крем або консилер, це не так. Експерти б’юті сфери наголошують – справжній «оголений» колір лише на 1-2 тон світліший або темніший за власний колір губ. Тому, якщо ви вирішили не витрачати гроші на декоративний засіб, а замість того скористатися базою під макіяж, краще не треба.

Нюдова помада – це витончений, вишуканий, неперевершений засіб підкреслити власні переваги. А губи, мазана тональним кремом світло бежевого відтінку додають обличчю втомленого вигляду та роблять помітними геть усі недоліки.

Виглядати бездоганно з макіяжем в стилі нюд допомагають секрети, якими охоче діляться візажисти:

1. «Оголені» відтінки безжально підкреслюють усі недосконалості шкіри, особливо лущення та сухість. Скористайтеся скрабом. Після видалення зайвого, надайте поверхні губ більше гладкості за допомогою праймера. Це особливо важливо робити тим, хто вже помічає у дзеркалі перші мімічні зморшки та заломи.

2. Нюдова помада може бути темнішою за губи, проте максимум на два тони. В іншому випадку це вже не вважається нюдом.

3. Не відмовляйтеся від контурного олівця. Обов”язково підберіть до помади відповідний колір – чіткий та охайний контур так само потрібен і нюду. А трохи змазаний засіб на губах нічого, крім неохайного вигляду, вам не додасть.

4. Матовий фініш вважається безумовним трендом в мейкапі. Проте, в разі кольорів нюд від нього краще відмовитися. Адже середньостатистичні губи він зробить тоншими і плоскішими, ніж насправді. Краще додайте в кінці краплину блиску, а арку Купідона виділіть хайлайтером. І соковитий об’єм вам забезпечений.

І не забувайте – крім губ, разом з нюдовим тоном варто додати акценти на очі, брови або вилиці. І успіх цієї зими вам забезпечений.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама