Життя

Що робити, коли авто потрапило у снігову пастку

. 2191

Україну накрили завірюхи. Рятувальники нагадуєть, що треба робити водіям, які вимушені рушити в дорогу в завірюху і ризикують потрапити в замет.

snig
Заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості.

Під час руху на автомобілі не варто намагатися подолати снігові замети, необхідно зупинитися, повністю закрити жалюзі машини, укрити двигун зі сторони радіатора.

Якщо ви потрапили ц таку ситуацію, дзвоніть рятувальникам, але в їх очікуванні треба пам'ятати кілька правил.

  1. Якщо є можливість, авто треба поставити двигуном у навітряну сторону. Періодично треба виходити розгрібати сніг, щоб не опинитися похованим під ним - не занесений снігом автомобіль – гарний орієнтир для пошукової групи.
  2. Двигун автомобіля необхідно періодично прогрівати, але контролювати аби в кабіну не потрапили вихлопні гази. Тому важливо слідкувати, щоб вихлопна труба не завалювалася снігом.
  3. Якщо у дорозі разом опинилося декілька людей на декількох авто, доцільно зібратися разом і використати один автомобіль як укриття; із двигунів необхідно злити воду.
  4. Ні в якому разі не можна залишати авто: у сильний снігопад орієнтири, які здавалися надійними з першого погляду, через декілька десятків метрів можуть стати невидимими.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама