Життя

Як переїхати до столиці одразу у своє житло?

. 1087

Практично кожна третя людина у столиці живе у найманій квартирі та мріє про свою власну. Та чи реально переїхати у Київ і відразу стати власником житла у новобудові? Аби дана ціль стала реальністю варто знати деякі нюанси.

 real 6b5e132d bb30 4c07 a766 5bf2ee3897c7

На що варто звернути увагу перед купівлею квартири:

 • Вирішіть, в якому районі ви хочете жити: центральний, зі зручною транспортною розв’язкою та поруч з метро або ж у вас є авто і ви надаєте перевагу зеленим районам біля парків, скверів та лісу. Тут варто звернути увагу на те, що пришвидшити ваш переїзд до власної квартири у столицю допоможе вдалий підбір квартир під ваш бюджет та побажання. Тож, якщо у вас обмежений бюджет, радимо звернути увагу на не центральні райони Києва, адже віддалені від центру райони – дешевші. Найдешевше житло у передмісті. У цій локації можна знайти чудовий комплекс по привабливій ціні, наприклад, ЖК Сінергія Сіті – будинок від надійного забудовника БГ Синергія, біля набережної, лісу та парку.
 • Розглядайте оптимальну для вас площу та планування. У деяких квартирах можливе перепланування, тож ви цілком можете купити однокімнатну квартиру та зробити з нею двокімнатну. Ні для кого не секрет, що чим менша площі – тим менша ціна.
 • Стадію будівництва комплексу. Аби відразу переїхати у квартиру важливо, щоб ЖК був зданий та введений в експлуатацію. Якщо ваш переїзд не терміновий і ви можете розглядати житло, яке ще будується, то варто пам’ятати, що забудовники часто затримують будівництво та терміни здачі комплексу.

Де можна дізнатися ціну на нерухомість у столиці
Аби відразу переїхати у власне житло, вам необхідно підібрати квартиру під ваш бюджет. Вартість можна дізнатися:

 • У знайомих, які вже купили квартиру. Проте пам’ятайте про постійну динаміку цін.
 • На просторах інтернету. Ціни можна подивитися на сайтах житлових комплексів, на дошках оголошень.
 • В агентстві нерухомості, на їхніх сайтах та в окремих риэлторах особисто.
 • У відділах продажів.

Як купити квартиру дешевше

 • Менша площа - нижча ціна. Це одне з головних правил дотримання правильного бюджету.
 • Квартири в панельних будинках, як правило, дешевші.
 • Квартири вище чотирьох поверхів у будинках без ліфтів зазвичай погано продаються, тому дешевші.
 • Торг. Це сигнал того, що власник оголошення розуміє, що ціна квадратного метра завищена. У цьому випадку варто поторгуватися.

На формування ціни впливають такі характеристики, як нижній поверх, з ним ціна знижується; вид з вікна - приємніше бачити зелений ліс, ніж вікна інших будівель; планування, довга і вузька вітальня - може сподобатися не всім покупцям; розташування всередині корпусу, кутові квартири, а також поряд зі сходами та ліфтами користуються меншою популярністю; наявність оздоблення, з чорновим оздобленням нерухомість завжди дешевше.

 Купити квартиру у столиці важко, проте реально. Варто лише діяти покроково до власної мети та чітко знати критерії до вибору свого житла та бюджет.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама