Життя

У чому різниця між звичайним та ортопедичним взуттям?

. 1627

Будь-яка хвороба потребує своєчасного лікування та профілактики, і захворювання ніг – не виняток. Якщо ви запідозрили у себе або у своєї дитини плоскостопість, необхідно звернутися до лікаря і негайно розпочинати лікування.

Плоскі стопи — не така невинна проблема, якою здається на перший погляд. Запущені форми плоскостопості ведуть до порушення роботи опорно-рухового апарату і можуть призвести до інвалідності. Щоб цього не сталося — не нехтуйте власним здоров'ям і якнайшвидше запишіться на консультацію до фахівця. Найбільш ефективним методом неінвазивного лікування плоскостопості та інших дефектів нижніх кінцівок є ортопедичне взуття, використання якого за максимально короткий час призводить до відмінних лікувальних результатів. Якими особливостями володіє взуття ортопедичне і чим відрізняється від звичайного? Де купити ортопедичне взуття і кому воно показане? Відповіді на ці та інші питання шукайте далі.

vzuttja

У чому різниця між звичайним та ортопедичним взуттям?

Звичайне взуття найчастіше має стильний привабливий зовнішній вигляд, за яким, як правило, ховаються дешеві матеріали, тіснота та специфічна форма, яка суперечить природній фізіологічній будові ступнів людини. У чому ж тоді полягає відмінність лікувального ортопедичного взуття і чому воно ефективне у корекції деформацій нижніх кінцівок? Відмінності ортопедичного взуття такі:

 1. Широкий комфортний носок, який дозволяє пальцям ніг вільно рухатися.
 2. Міцні, гіпоалергенні та зносостійкі матеріали.
 3. Спеціальна ортопедична устілка з супінатором та пелотом, що коригує неправильне положення стопи.
 4. Гнучка підошва помірної щільності, що покращує амортизацію при ходьбі та знижує ударне навантаження на хребет та суглоби.
 5. Каблук оптимальної висоти (не більше 4 см), що дозволяє рівномірно розподілити навантаження на ступні при ходьбі.

Також відмінним способом лікування складних деформацій нижніх кінцівок у дітей та дорослих є застосування індивідуальних ортопедичних устілок – спеціальних вкладишів, які виробляються на замовлення по зліпку стопи кожного клієнта індивідуально. Такі устілки призначає лікар в особливих випадках, а замовити індивідуальні устілки ви можете в мережі магазинів Медтехніка Ортомедіка у вашому місті.

Показання для застосування ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття - це правильне взуття, яке показане всім людям без винятку незалежно від того, страждає людина патологією нижніх кінцівок чи ні. Взуття, призначене для лікування та профілактики плоскостопості, відрізняється підвищеним комфортом та виробляється з урахуванням анатомічних особливостей будови ніг та ступнів людини. Якщо ви хочете купити ортопедичне взуття для профілактики плоскостопості - можете сміливо це робити, проте про всяк випадок ми все ж таки рекомендуємо вам перевіритися у спеціаліста. У яких випадках ортопедичне взуття є незамінним елементом лікувальної терапії? Насамперед йдеться про такий спектр захворювань:

 • вальгусна установка стоп;
 • варусні стопи;
 • клишоногість;
 • реабілітація після травм та складних операцій;
 • плоскостопість всіх типів та форм;
 • сколіоз, лордоз, кіфоз та порушення постави.

Пройти безкоштовну діагностику стопи на плоскостопість ви також можете в будь-якому магазині Медтехніка Ортомедика. У наших салонах є спеціальне обладнання, яке дозволить швидко і абсолютно безболісно визначити, чи є у людини проблеми зі стопами. Також у нашому асортименті ви знайдете велику різноманітність моделей ортопедичного взуття як для дітей, так і для дорослих на всі сезони року.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама