Життя

Як змінюється ринок електроенергії з появою сонячних панелей потужністю 500 Вт

. 2237

Сонячні панелі потужністю 500 Вт є однією з найбільш інноваційних розробок в індустрії за останні роки. Сонячні панелі високої потужності були розроблені, щоби задовольнити наростальні потреби середніх і великих сонячних систем із використанням якомога меншої кількості панелей. У результаті домогосподарству потрібно лише кілька модулів, адже їхня потужність значно збільшена.

Перш ніж вирішити, чи потрібна сонячна панель 500 Вт вашому домогосподарству, погляньмо, як змінилася технологія за останні кілька років.

Як еволюціонували сонячні панелі?

Вважається, що перша сонячна батарея була винайдена у 1800-х роках і мала ефективність менше ніж 1 %. Лише після того, як у 1954 році Bell Labs винайшли першу кремнієву сонячну панель, їхня ефективність почала зростати, і становила 6 %.

Починаючи з 1954 року сонячна фотоелектрична технологія швидко розвивалася, і сонячна енергетика стала одним із провідних технологій на ринку відновлюваної енергії, з часом розповсюджуючись на все більшу кількіть підприємств. Виробники змогли створити прототипи сонячних панелей з ефективністю понад 30 %. Зараз загальноприйнятим є показник ефективності від 20 % до 22 %. Такі панелі можуть виробляти на 25 % більше електроенергії, ніж панелі, які займали більшу частку ринку в попередні роки.

Сонячна панель потужністю 500 Вт вважається однією з найбільш інноваційних розробок у сонячній промисловості. У минулому сонячні панелі були набагато меншими за 500 Вт, тому ці нові потужні блоки вважаються значним технологічним удосконаленням. Середня потужність стандартних модулів попереднього покоління становить 380 Вт. Це означає, що 500-ватні панелі забезпечують приблизно на 31 % більше потужності, ніж попередні моделі. Лише десять років тому, середня потужність сонячного модуля становила майже 250 Вт.

Всупереч зростальному попиту на виробництво альтернативної енергії, цим новим панелям потужністю 500 Вт потрібно пройти довгий шлях, щоби стати промисловим стандартом.

Найкраще рішення для вашого будинку

Високоефективні модулі та панелі потужністю 500 Вт є фантастичним рішенням, але вони поки не використовуються повсюдно. Коли вільного простору недостатньо, або якщо частина ділянки розташовується в тіні, виробництво сонячної енергії необхідно максимально концентрувати в місцях із доступом до сонячного світла. У такому випадку, 500-ватні панелі є чудовим варіантом.

 Реклама
 
 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама