Життя

Woolrich – унікальний бренд з неймовірною історією

. 1677

Woolrich - можливо, найкращий трикотаж у всьому світі

 

real 98e3484d 7826 4898 b728 d0cb763e0dd9
Ви, напевно, знаєте безліч символів американської нації, і сьогодні цей список поповниться ще одним. Джон Річ, підприємець і торговець розпочав свою справу ще 1830-х роках. Виробляючи в'язані вироби з вовни, він розвозив їх на возі містами і продавав дружинам мисливців, єгерів та всім охочим. Слава мобільної лавки зростала і в 1845 році була побудована фабрика з виготовлення вовняної продукції. До речі, завод існує до сьогодні, як і містечко, яке виросло навколо нього. Найвидатнішим і найбільше реалізованим продуктом компанії стали ковдри. Підприємство постачало їх як амуніцію для солдатів першої, і другої світової, а також для муніципальних служб у мирний час.

Також у 1850 Woolrich почав випускати Buffalo Check Shirt. Складно уявити сьогодні більш поширений і відомий візерунок для сорочок, ніж клітинка, ще й у червоно чорному забарвленні. Взагалі лейбл подарував за більш ніж вікову історію індустрії безліч канонів. Особливо це стосується теплого трикотажу та верхнього одягу.

Головною особливістю бренду є його старомодність та повага до вікових традицій. Дивно дізнатися, що у світі існує фабрика, де вирішили не міняти верстати, а збудувати власну майстерню для ремонту, адже деяке обладнання – справжній раритет. Одними з небагатьох покращень із сучасності стали лише комп'ютерні технології для моделювання. Тому лейбл справді ексклюзивний. Він справжній у кожній своїй деталі, і дивовижний у своїх переконаннях та традиціях. При цьому його в жодному разі не назвеш неактуальним. Навпаки, така унікальність сьогодні цінується по-справжньому, в епоху тотального поширення мас-марту.

У кожній речі ви неодмінно відчуєте оригінальність. Натуральні матеріали, чудова якість і унікальний стиль марки - це знахідка для справжніх поціновувачів вічної моди. При цьому одяг дуже зручний і практичний. У ньому ви почуватиметеся комфортно в будь-яку погоду, і не важливо, на вулиці проливний дощ чи завірюха. Лейбл дуже відповідальний щодо якості пошиття. Всі елементи надійно прошиті, а тканини досить зносостійкі і добре зберігають форму. Звичайно, популярність виробника привертає увагу підробників. Купуйте брендову продукцію лише у перевірених магазинах. Ми можемо порадити Charisma, один із найкращих бутиків з мультибрендовим асортиментом та гарантією оригінальної якості. Тут ви зможете придбати головні новинки колекцій з доставкою по всій Україні.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама