Життя

Держзакупівлі: 5 кроків до успішного контракту разом зі SmartTender

 Автор: Валерія Жовтун. 2197

Договір з державним підприємством на ремонт доріг та послуги проєктування, постачання обладнання, програмного забезпечення та канцтоварів приносить постачальникам стабільне завантаження та прибуток. Електронний майданчик SmartTender відкриває доступ до тендерів Prozorro будь-яким постачальникам — приватним особам, ФОП, ТОВ, великим корпораціям.

zakupivli 

Відкрийте персональний кабінет на SmartTender

Усього три кроки, кілька хвилин, і ваша компанія має свій обліковий запис на провідному електронному майданчику з актуальними тендерами України. У персональному кабінеті налаштуйте систему повідомлень, щоб не проґавити вигідний лот за спрощеною процедурою — час на подання заявок у цьому випадку жорстко обмежений (1-3 дні).

Власник облікового запису отримує право:

  • подавати заявки на тендери державних та комунальних підприємств;
  • брати участь у комерційних онлайн-закупівлях великих українських корпорацій та концернів;
  • пройти кваліфікацію та виставити свої товари на Прозорро.Маркет;
  • продавати, купувати та орендувати землю, транспорт, цінні активи на Прозорро.Продажі.

Пройдіть навчання в Академії SmartTender

Покрокові інструкції щодо кожного виду держзакупівель, рекомендації новачкам, демоверсія участі у тендері допомагають швидко розібратися в основних правилах роботи системи Прозорро. Досвідчені експерти компанії проводять вебінари, пишуть корисні статті щодо всіх змін законодавства, регламентів, актуальних питань закупівель.

Вивчіть каталог публічних держзакупівель на сайті SmartTender

Зручна система фільтрів автоматично сортує каталог із десятків тисяч актуальних лотів за ціною, організатором, умовами постачання, предметом закупівлі. Клієнт легко знайде лоти на стадії приймання пропозицій, кваліфікації, аукціону, підписання контракту.

Вивчіть умови тендеру

Вся необхідна постачальнику інформація систематизована: ціна, термін подання пропозиції, кваліфікаційні вимоги, тендерна документація. Майданчик підкаже, коли потрібна довідка МВС.

Порівняйте ціни конкурентів

Аналіз ринку — половина успіху. Отримайте аналіз цін конкурентів на попередніх торгах. Аналітика допомагає формувати свою стратегію перемоги від початкової ставки до фінальної пропозиції.

Персональний менеджер SmartTender допоможе розібратися з умовами подання документів, нагадає про терміни, забезпечить надійну юридичну підтримку на всіх етапах електронної боротьби за найвигідніший контракт.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте