Життя

В Україні запустили комедійно-освітній вебсеріал про доказову медицину (ВІДЕО)

. 3310

«Яся знає краще» – новий комедійно-освітній вебсеріал про доказову медицину від ShoTam Production.

serial

Проєкт складається з 12 епізодів та за допомогою гумору розвінчує популярні серед українців міфи та стереотипи про медицину. Це будуть 2-3-хвилинні серії.

Перша серія «Змовники» вийшла онлайн 22 лютого. Вона стосується медичних міфів про вакцинацію від коронавірусу.

У центрі сюжету – фанатка доказової медицини та представниця нового покоління українських медиків Яся (Олександра Машлятіна), сімейний лікар старої формації Пилип Антонович (Валерій Астахов) та постійний пацієнт районної лікарні, таксист-іпохондрик Валєрчик (Володимир Кравчук).

Протягом серіалу Ясі доводиться спростувати 12 найпоширеніших медичних міфів. Зокрема, про вакцинацію, дієтичні добавки, антибіотики, вегетосудинну дистонію та захворювання, що передаються статевим шляхом.

«Ми вирішили загорнути факти в комедійний формат, говорити з глядачами максимально зрозумілою мовою, висміювати всі ці фейкові нісенітниці через комічні ситуації. Веб-серіал про Ясю – це наш внесок в розвиток доказової медицини в Україні», – зазначає співавтор ідеї Сергій Колесніков.

Прем’єра другого епізоду запланована на 24 лютого, третя серія вийде онлайн 26 лютого. Їх можна буде переглядати на всіх платформах «ШоТам»: YouTube, Instagram та Facebook.

«Гречка» нагадує, на Кіровоградщині вакцинуватимуть від ковіду по-новому.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама