Бізнес у воєнний час – що наразі працює у місті?

17:09, 28 Березня, 2022

У воєнний час важливо відновлювати економіку країни та Кіровоградщини зокрема. Для того, щоб дізнатися, які клініки чи кафе працюють, створили спеціальну платформу.

У перші дні війни кропивницький бізнес завмер: місяць тому працювали лише аптеки, заправки, продуктові та деякі непродовольчі магазини. Згодом місцева влада звернулася до підприємців із закликом відновити свою роботу для запуску економіки міста та області.

Із середини березня у Кропивницькому та інших містах, де немає активних бойових дій, поступово відкриваються заклади. Як повідомляє RIA Мedia, платформа top20.ua вже має оновлену інформацію по всіх містах України: державні клініки, медичні центри, стоматології, офтальмології, медичні лабораторії, ветеринарні клініки, аптеки, продуктові магазини, супермаркети, продовольчі ринки, доставки води, ресторани, юридичні послуги, СТО та інші.

Бізнес, який має потужності у південно-східних регіонах, зацікавлений у переміщення виробництва на територію Кіровоградщини. Це не лише сприятиме розвитку економіки області, а й збереже людям робочі місця, що є суттєвим кроком до нашої спільної перемоги. До того ж кропивничани та переселенці, які мешкають у нашому місті, зможуть легко дізнатися, якими послугами зможуть скористуватися чи які товари і де придбати у воєнний час.

Власники бізнесу, в яких фірми та компанії змінили формат роботи під час війни, можуть власноруч відредагувати свою сторінку, змінити графік роботи на сайті бізнес-довідки top20.ua, номера телефонів та іншу інформацію. Клієнти компаній теж можуть коригувати інформацію про ту чи іншу компанію.

Отож, для зміни інформації щодо компанії на платформі:

  • знайдіть свою компанію і поставте їй статус роботи самостійно,
  • напишіть на пошту info@20.ua або заповніть цю форму https://forms.gle/ZDS94fZV5mzAzMUw7

 

 

Реклама

Останні новини по темі
Жителям області заборонили відвідувати ліси під час воєнного стану (ОНОВЛЕНО)
lis copy
277553699 282697387374031 3774983583120997660 n
Мешканка Кіровоградщини хотіла вивезти за кордон 100 тисяч євро (ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024