Життя

Як шафка з Бородянки стала новим символом незламності українців (ФОТО)

. 8397

Фото шафки у звільненій від російських окупантів Бородянки на Київщині стала новим символом незламності українського духу перед рашистською навалою.

Фотокореспондентка сайту «Суспільне новини» Єлизавета Серватинська відвідала Бородянку на Київщині, яку українські війська звільнили від окупантів. Тут 6 квітня вона сфотографувала одне із зруйнованих російськими обстрілами будинків. На фото видно кухонну шафку, яка залишилася цілою попри те, що дев'ятиповерховий будинок зазнав руйнувань від першого до останнього поверхів.

Фотокореспондентка розповіла, що на в’їзді у Бородянку побачила дві багатоповерхівки, де завали тоді ще не розібрали. І на третьому поверсі одного з будинків побачила цю шафку.

«Я одразу подумала – як це можливо? Поличка втрималась, хоча весь будинок обвалився. Нам треба брати з неї приклад. І сфотографувала», – розповіла Єлизавета Серватинська.

На основі цієї фотографії українці у соцмережах почали робити колажі.

Український художник Олександр Грехов створив ілюстрацію – як символ незламності українців попри жахіття війни.

Журналістка «Суспільного» спілкувалася з місцевими мешканцями у Бородянці. Вони розповіли, що чули голоси людей під завалами у перші дні після російського обстрілу. «Хтось ще має надію, що під тоннами бетону лишились живі люди», – додала Єлизавета Серватинська.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама