Життя

Відбудуємо разом: в Україні запустили проєкт взаємодопомоги для відновлення житла

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2622

Волонтери «Добровольчого будівельного батальйону Добробат» створили платформу, де охочі можуть долучитися до відновлення житла, зруйнованого російськими загарбниками.

budivnuztvo remontu

На платформі dobrobat.in.ua волонтери вказують, чим саме можуть допомогти у відбудові та ремонті будівель відповідно до своїх навичок. У свою чергу «Добробат» формує базу для місцевих «батальйонів» і організовує усі процеси.

«Якщо ти маєш досвід у будівництві або не маєш, але хочеш долучитися до відбудови нашої країни, приєднуйся до рядів Добробату, зроби внесок у відродження України. Саме твоя допомога зараз найпотрібніша», – вказують волонтери.

Також волонтери створили живу стрічку взаємодопомоги. На ній люди, чиї житла були пошкоджені, можуть вказати інформацію про пошкодження та що саме треба полагодити.

Також «Добробат» можна підтримати фінансово – всі кошти підуть на потреби по відновленню будівель, комунікацій, інфраструктур, які постраждали внаслідок військової агресії росії.

Раніше «Гречка» розповідала про державні гарантії щодо тимчасового прихистку для вимушених переселенців та компенсації за втрачене житло.

Поширюйте

Коментуйте