Життя

Яку інформацію треба знати, якщо близька людина йде на війну

. 5786

Якщо ваша близька людина стає до лав захисників та захисниць України, потрібно запам’ятати декілька правил – вони допоможуть і вам, і близькій людині у випадку критичної ситуації. Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготувало допоміжну пам’ятку.

vijsk pidtrymka

Що потрібно знати вам

Близька людина має знати достатньо інформації, щоб розуміти, де перебуває захисник чи захисниця. Звісно, це інформація не для розповсюдження, тим паче у публічному просторі. Йдеться про такі дані:

  • в яку військову частину потрапив боєць чи бойкиня, в який її підрозділ;
  • прізвище безпосереднього командира та його контакти;
  • два-три номери телефонів побратимів і посестер близької людини;
  • знати місцезнаходження близької людини.

Для комунікації краще обрати надійний месенжер, бажано з подвійним шифруванням. Наприклад, Signal. За першої нагоди захисник має відписатись, де перебуває (назву населеного пункту або який найближчий).

Головне правило: не панікуйте, не обривайте телефони, якщо з бійцем якийсь час немає зв'язку, все буде добре!

Як має підготуватися захисник чи захисниця

При собі бійці повинні мати жетон з вибитим на ньому прізвищем. Також бажано підписувати і свій одяг на внутрішній стороні.

Слід знати напам’ять як мінімум один номер телефону когось з близьких – щоб у випадку втрати телефону мати можливість зв’язатися з рідними.

Важливо на війні триматися поруч із досвідченими бійцями, адже вони можуть знайти оптимальний вихід зі складної ситуації. Слід мати запас не тільки набоїв, а й аптечку, засоби гігієни, шматочок чогось калорійного на перекус, коли немає змоги повноцінно поїсти, трохи води.

Правило виживання: на війні і навіть у в полоні виживає не найрозумніший і не найсильніший, а той, хто може пристосуватися до ситуації. Той, хто швидко та правильно оцінює нові обставини.

Найважливіше – не втрачати надії та здоровий глузд у будь-якій ситуації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама