Життя

Apple скоротить випуск iPhone та AirPods через війну в Україні?

. 1255

Найбільша в світі компания у сфері інформаційних технологій Apple має намір знизити випуск iPhone та AirPods через війну, яка триває в Україні. Про це повідомляють різні ЗМІ, в тому числі і Reuters, з посиланням на власні джерела у корпорації.

Стало відомо, що вже у другому кварталі цього року буде скорочено на 20 % виробництво моделей iPhone SE. Мова йде про кількість девайсів від 2 до 3 мільйонів одиниць. Крім того, компанія зменшила обсяги замовлення пристроїв AirPods у цьому році більш ніж на 10 мільйонів одиниць.

Такі дані тільки підтверджують прогнози, які раніше надавали експерти. Нагадаємо, аналітики зазначали, що спад на попит модних смартфонів може бути спричинений через карантин у зв’язку з COVID-19 у Китаї. Ще одна причина спаду – зростання інфляції через війну в Україні.

Слід зазначити, що зараз компанія вже має проблеми. Це пов’язано з високими цінами на модні девайси. Крім того, нова модель SE дублює дизайн позаминулого року.

У керівництві компанії Apple наразі не коментують проблеми з продажами. Нагадаємо, випуск нової лінійки iPhone запланований на кінець року.

Якщо у цей непростий час ви шукаєте надійний магазин для купівлі якісного девайса Apple, то рекомендуємо зайти до mrfix.ua

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама