Життя

Написати листа для захисниць і захисників – в Україні з’явилася платформа «Привіт, воїне!»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 19560

В Україні з’явилася платформа, де в онлайн-режимі можна написати публічного листа зі словами вдячності і підтримки українським захисникам і захисницям, а також перечитати інші.

Авторка проєкту Саша Летова створила невеликий сайт, де можна написати листа, надіслати малюнок, просто сказати якісь добрі слова нашим воїнам. Або почитати листи від інших українців.

«Зараз є багато ініціатив з передачі малюнків та листів на передову. Мені здалося, що якби зібрати це все на якомусь одному ресурсі, можна будо б заохотити більше людей писати, а отже, й допомогти більшій кількості наших героїв отримувати ці самі листи», – пояснила вона.

На платформі вже опубліковані сотні листів від дорослих і дітей, з різних куточків України та від українців, які наразі перебувають закордоном. Люди пишуть звернення і вірші, надсилають дитячі малюнки, свої фотографії та колажі.

«Ще зовсім нещодавно я не знав, ким хочу стати. Але зараз знаю, що неодмінно стану захисником своєї країни. Завдяки тобі я зможе скоро повернутися в рідну домівку, знову грати у футбол, а головне  – довго спати і нічого не боятися. Твої руки золоті. В цих руках не тільки наша Україна ,а й уся Європа і цілий світ», – написав Михайлик.

Також є листи від іноземців, які дякують Збройним Силам України за боротьбу проти російських варварів.

«Як полячка, я вдячна воїнам України, захоплююся, поважаю і вірю, що ваш бій не пропаде даремно. Ви переможете російських варварів на славу України, Польщі та всього вільного світу. Я молюся за вас», – написала Anna Mackowska.

Відправити лист, малюнок чи фото, почитати звернення українців можна на сайті «Привіт, воїне!» hihero.org, а також у однойменному телеграм-каналі. Під кожним листом є посилання, за яким ним можна поділитися у соцмережах.

 

Поширюйте

Коментуйте