Життя

У Кропивницькому на базі коледжу відкрили новий навчальний клас

. 3753

Сьогодні,29 квітня, на базі Кропивницького коледжу харчування та торгівлі відкрили навчальний клас.

Fajno klas1


Ініціатором відкриття класу стала регіональна мережа «Файно Маркет». Новий клас зроблений у стилі фірмового супермаркету, оснащений усима необхідними для роботи приладами. На ремонтні роботи витратили близько 200 тисяч гривень.

Як розповідає директор коледжу, потреба в навчальному класі була високою. Адже з таким класом, тепер набувати навичок роботи у торгівлі стане набагато простіше. Варто зазначити, що коледж чи не єдиний у області готує спеціалістів у галузі торгівлі. Тому оснащений під супермаркет клас, буде хорошим інструментом для оволодіння роботи з касою, викладкою згідно планограм товарів, загальною роботою магазину.

Fajno klas3

Fajno klas2

У мережі кажуть, співпраця з освітнім закладом триває більше 5 років. Адже магазини "Файно Маркет" основна база для проходження студентської практики у коледжі. Чимало студентів на відмінно проходять практику й лишаються працювати у мережі.

- Можна сказати, що це наш маленький вклад у майбутніх працівників мережі. Багато випускників приходять після закінчення до нас на роботу, тому ми подумали, що їм буде приємно навчатися у максимально наближених до реальності умовах, - коментують у мережі.

Нагадаємо, «Файно Маркет» завжди намагається підтримувати усілякі ініціативи. Мережа регулярно втілює в життя соціальні проекти, допомагає волонтерським організаціям та ЗСУ. Раніше, організація допомогла придбати дзеркала для танцювальної школи, влаштовувала тренінги для університету третього віку. Тому і на такий запит відгукнулися.

Fajno klas4

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама