Життя

На що звернути увагу під час вибору тепловізора?

. 1881

Тепловізор – незамінне обладнання при полюванні, рятувальних операціях та у багатьох інших сферах. Разом з цим покупка тепловізора – це серйозне фінансове вкладення, тому важливо відповідально поставитися до вибору. Виробники пропонують велику кількість моделей, які відрізняються за призначенням та конфігурацією. Переконатися в цьому ви можете, перейшовши на посилання: https://control.ua/teplovizory/. Але розглянемо, що потрібно звертати увагу під час виборів тепловізора.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

5 основних критеріїв вибору

1. Розширення інфрачервоного датчика

Чим вище розширення датчика, тим точніше вимірювання об'єктів невеликого розміру і більш далеких відстанях. Обладнання з високою роздільною здатністю дає можливість робити чіткіші інфрачервоні знімки, завдяки чому результати досліджень будуть надійними і точними.

Не варто плутати роздільну здатність дисплея та датчика, так як недобросовісні виробники нерідко акцентують увагу на високій роздільній здатності дисплея, приховуючи слабкості датчиків. Наприклад, модель із датчиком 160х120 та дисплеєм 640х480 – це бюджетна модель, здатна працювати на коротких відстанях. При виборі орієнтуйтеся на роздільну здатність ІЧ детектора.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

2. Вбудоване підсвічування, лазерний покажчик та цифрова камера видимого спектру

Моделі з цифровими камерами 3-5 мегапікселів дають можливість зробити фотографію у видимому спектрі, цим докладніше задокументувати проблеми, зрозуміло передавши місцезнаходження при складанні звіту. Світлодіодне підсвічування буде оптимальним вибором для освітлення темних ділянок. Вбудований покажчик дозволяє вказати точну область біля схожих предметів чи об'єктів під напругою.

3. Підтримка Wi-Fi

Виробники пропонують високотехнологічні тепловізори, здатні підключатися до мобільних пристроїв через Wi-Fi та віддалено передавати необхідну інформацію для аналізу, публікації або створення звітів. Також за допомогою модуля бездротового зв'язку можна дистанційно керувати тепловізором, дивитися потокове відео тощо. Експлуатація буде максимально зручною.

4. Ергономіка

Вибирайте зручні та неважкі моделі, особливо якщо потрібно буде працювати з обладнанням протягом тривалого часу. Він повинен бути не тільки зручним, але також мати простий доступ до функцій меню – це спрощує роботу з тепловізором. Всі кнопки повинні бути інтуїтивно зрозумілими. Деякі моделі мають сенсорний екран, що не завжди зручно при експлуатації в польових умовах.

5. Діапазон температур та чутливість

Йдеться про мінімальні та максимальні температури, які може виміряти тепловізор, а також про мінімальну різницю температур між об'єктами. Потрібно вибирати моделі з таким діапазоном, щоб обладнання відчувало всі температури об'єктів, що використовуватиметься обладнання. Наприклад, на полюванні тепловизор повинен враховувати різницю між довкіллям та температурою тварини.

З огляду на все це ви можете вибрати відповідний тепловізор. Завжди орієнтуйтеся на особистий бюджет, цілі та вибирайте товар відомих брендів. Маловідомі виробники можуть назавжди зіпсувати враження про таке обладнання, як тепловізор.

Реклама

 
 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама