Життя

Вже друга лікарня у Кропивницькому отримала хірургічне обладнання від «Файно Маркет»

. 3631

26 травня мережа маркетів «Файно Маркет» передала вже другому медичному закладу у Кропивницькому обладнання, яке допомагає у загоєнні ран.

 Fan0

Хірург медзакладу Олександр Лавров пояснив, що це апарат для вакуумної очистки гнійних ран, який замінює численні і болючі перев'язки. Заклад вже був забезпечений від держави двома такими апаратами, проте через бойові дії пацієнтів з травмами і ранами побільшало. Тим паче, що розхідний матеріал теж вартісний.

«Вдячні мережі за допомогу. Це значно полегшує роботу, адже лікар встановлює вакуумний апарат на рану і може займатися іншими пацієнтами, а не витрачає час на перев'язки. Це значно прискорює лікувальний процес», – розповів він.

Хірургиня Світлана Фаранюк уточнила, що вакуумний апарат полегшує і прискорює процес загоєння, особливо при глибоких ранах.

«Сам вакуумний апарат компактний, і пацієнт може вільно з ним пересуватися. Завдяки йому не потрібні постійні болючі перев’язки, а отже і менше знеболюючого доводиться вколювати людині», – сказала вона.

Fan6

Тож мережа «Файно Маркет» передала до медзакладу ще три апарати для вакуумної очистки гнійних ран, а також розхідні матеріали до них на понад чверть мільйона гривень. Раніше таке ж обладнання мережа передала до Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги.

Отримавши нові апарати, Олександр Лавров та Світлана Фаранюк одразу поспішили з ним до хірургічного відділення. Там на них вже чекав пацієнт зі складною раною, якому таке сучасне обладнання значно прискорить одужання.

Також «Файно Маркет» анонсував масштабний соціальний проєкт, який розпочнеться 1 червня і до якого зможуть долучитися всі бажаючі клієнти мережі.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама