Життя

Для фермерів і громад створили екокурс

 Автор: Валерія Жовтун. 3304

Онлайн-курс «Екопрактики для сільського господарства та громад» покликаний навчити фермерів розвивати свої підприємства збалансовано та економічно й екологічно вигідно. Адже зараз як ніколи важливо зберігати здорові ґрунти й воду та мати здоровий врожай. 

fermer

Про це повідомляє Центр екологічних ініціатив «Екодія», які у співпраці з іншими партнерами створили онлайн-курс  для фермерів та громад.

Онлайн-курс «Екопрактики для сільського господарства та громад» розповість, як відмовитися від застарілого підходу «більше = краще», який руйнує і довкілля, і врешті й саме сільське господарство. Натомість він навчить, як розуміти екологічні проблеми, які постають перед вашим господарством, ефективно адаптуватися до них і розвиватися збалансовано, екологічно, та врешті – економічно вигідно.  

Онлайн-курс складається із п’яти модулів, у яких розкажуть:  

  • Чому важливо більш стало підходити до ведення господарства. 
  • Як законодавчо регулюється вплив агросектору на довкілля в Україні та ЄС. 
  • Які практики допоможуть вам зменшити вплив на довкілля та вплив довкілля на ваші ферми. 
  • Як природа може стати вашим союзником і допомагати вашому господарству розвиватися. 

Курс від українських та міжнародних експертів підійде для представників і представниць територіальних громад, органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських дорадчих служб, сільгоспвиробників і студентів аграрних спеціальностей.   

Реєстрація на курс стартувала на платформі Prometheus. Початок занять 8 червня. 

«Гречка» нагадує поради експерта, як захистити картоплю від колорадського жука.

 

Поширюйте

Коментуйте